Перейти до вмісту

Я не змогла зізнатися чоловікові, що це не наш рідний синочок. Але я безмежно вдячна сестрі за те, що подарувала мені можливість стати мамою

Я не сасуджую своїх батьків та не ображаюся на них, але часто задумуюсь, чому життя таке несправедливе. У мене є молодша сестра, і їй ще з самого дитинства батьки приділяли багато увати, старалися, щоб у неї було все найкраще і нове. Я почувала себе обділеною, і все думала, що мама з татом мене менше люблять.

Пройшли роки, і сестра з розпещеної дівчинки стала примхливою ​​розпещеною жінкою. У свої 26 вона має чоловіка і троє дітей. А мені уже 31, хоч і вийшла заміж, але дітей у мене не має.

Я довго лікувалася, обстежувалася у різних клініках, але все було марно. Я вже втратила надію, але одного прекрасно дня, коли пішла на чергове обстеження, дізналася, що скоро стану мамою. Сестра моя теж чекала на 4 дитину, але від цієї новини вона була не дуже щаслива.

Діти у нас з сестрою, мали появитися на світ, приблизно в один і той же самий день. Але щось пішло не так, і сталося те, чого я найбільше боялася, мій синочок став ангеликом …

Читайте також: Чоловіки цих знаків Зодіаку, буть вірними своїй дружині до останніх днів

Мене перевели у кімнату сестри, бо не було уже вільного місця. Біль розривала мені душу і серце, я плакала немов божевільна, а сестра просто спала і навіть не звертала на плач своєї дитини. Мені стало шкода дитини, я взяла її на руки, щоб переодягнути, раз у сестри навіть з четвертою дитиною все ніяк не може прокинутися материнський інстинкт.

Коли сестра проснулася, то побачила у мене на руках дитинку. Тоді, вона сказала мені, а давай договоримось з лікарем, нехай скаже всім, що це твоя дитина, а не моя.

Я довго вагалася, але потім я подумала, що хлопчику буде набагато краще зі мною, ніж з рідною мамою.

Данилко уже цього року йде у перший клас, і я безмежно вдячна сестрі за те, що вона мені подарувала таку радість. Чоловікові я не змогла розказати правду, що це не наш рідний синочок. Він його дуже сильно любить та ні про що не здогадується.

Я надіюся, що і надалі, це буде тільки наш секрет з сестрою …