Перейти до вмісту

Я незнаю, що мені робити. Мені дуже боляче. Я не хочу ні з ким розмовляти, я розлючена на всіх. Як мені впоратися із таким розчаруванням?

 

Із чоловіком ми разом уже десять років, маємо двох дітей. Ми жили, як кожна сім’я, то сварилися, то мирилися, але в основному все було добре. Я ніколи навіть і не думала перевіряти його, підозрювати чи створювати будь-які сценарії, коли він раптом почав затримуватися на роботі. Але все виявилося інакше. Богдан підтримував близькі стосунки з колегою, розведеною самотньою жінкою з однією дитиною.

Але одного дня Богдан сказав мені, що полюбив іншу жінку і залишає нас. Все це було напередодні новічний свят. Я не уявляла, як провести всі свята без нього. Найважче було повідомити дітям, що тата з нами не буде.

Але це ще, як виявилося було не найгірше, що сталося зі мною. Коли всі мої рідні дізнались про те, що Богдан пішов від мене, вони всі зізналися мені, що знали про його стосунки, просто не мали мужності сказати мені. Я почувалась спустошеною, всі навколо знали правду, але мовчали, бо боялись мені нашкодити.

Читайте також: Але я не можу переступити через себе, хоч і дуже сильно люблю сина. Хоча він ні в чому не винен.

Я незнаю, що мені робити. Мені дуже боляче. Я не хочу ні з ким розмовляти, я розлючена на всіх. Я відчуваю себе обманутою усіма. Я розумію, що сказати комусь про невірність чоловіка непросто, але те, що моя сім’я дозволила так зі мною чинити – мене дивує. Чи траплялося з кимось із вас щось подібне? Як мені впоратися із таким розчаруванням?