Історії

Я ніколи не думала, що бувають жадібні до грошей люди, поки не познайомилася зі своєю свекрухою.

Живемо з чоловіком в шлюбі вже 6 років, є у нас спільна дитина,хлопчик 4 роки.

З батьком чоловіка у мене чудові стосунки, а от з його мамою у мене не склалися дружні стосунки. Для неї я ворог, так як посміла забрати сина, а точніше його дохід.

Свекор дуже любить внукаі і постійно йому купує дорогі подарунки, нам з чоловіком навіть довелося свого часу вмовляти не купувати стільки, у сина ними була кімната завалена.

Наближався мій день наpoдження і ми запросили всіх рідних в кафе, де збиралися прекрасно провести час.

Свекруха стала відразу дізнаватися у нас скільки це обійшлося нам і як дізналася суму стала голосити, що занадто дорого треба вдома відзначати.

Але я не хочу готувати на таку кількість гостей стіл, та й потім прибирати за всіма, мені теж хочеться відпочити на святі.

У святковий для мене день, чоловік подарував мені нову машину, про яку я так довго мріяла. І ми вирішили на ній поїхати в кафе, а по дорозі забрати його батьків.

Свекор привітав мене і похвалив сина, за такий подарунок дружині, але свекруха відмовилася їхати з нами як дізналася про подарунок і пішла додому. Чоловік зі своїм батьком намагалися її умовити поїхати в кафе, але вона не відкривала двері. Ми плюнули і поїхали святкувати, нас уже і гості чекали. Провели ми прекрасно час, їли, танцювали і розважалися різними квестами.

На наступний день до мене заявилася свекруха з не задоволеним обличчям і заявила:

– Значить так машину ти продаєш і віддаєш гроші мені! Або я сина викреслю з заповіту і він не отримає нічого, з твоєї вини!!!

Читайте також:Зимою шкіра обличчя найбільш вразлива і догляд за нею має бути особливим.

– З чого раптом я продам свою машину?

– Нехай твій син, як виросте, купує тобі машину, а мій син не зобов’язаний тебе утримувати.

Я випровадила свою свекруху з квартири, порадивши не сунути свій ніс в чужі фінанси.

Чоловік приїхав увечері і я йому все розповіла, він здивувався поведінці мами і сказав, що нам не варто на неї звертати увагу.