Перейти до вмісту

Я ніколи не любила вітчима, а даремно. Він дбав про мене більше як рідний батько.

Тато для мене був кращою людиною на землі. Ми постійно з ним грали, проводили час – я дуже його любила. В один день все змінилося, він зібрав речі і поцілував мене і пішов.

Більше він не з’являвся на порозі нашого дому. Мама пояснювала, що просто так буває. Що розлюбили один одного. А я злилася на неї! Пізніше, вже, будучи дорослою, я знала, що у тата була коханка, яка чекала дитину.

До неї він і пішов. Бачитися вона заборонила нам, а він і сперечатися не став. Мама отримувала аліменти, працювала. Не можу сказати, що ми голодували – нам вистачало грошей.

А ось уваги мені не вистачало – мама вічно на роботі, а ввечері прибирання, готування, прасування – не до мене. Коли мені було 10 років, то мама вийшла заміж . Я ненавиділа вітчима !

Я вважала, що мама спеціально вигнала тата, щоб привести в будинок іншого. І хоча минуло три роки з того часу, все одно вважала, що вона спеціально все. Вітчим до мене ставився добре, незважаючи на мою поведінку.

Балував мене, але я все згадувала тата. А тато не дзвонив і не бачився зі мною. Будучи вже підлітком, я вирішила знайти батька. Батька я знайшла, працював він в тій же автомайстерні, що і в той час, коли жив з нами.

Роботу на відміну від сім’ї він міняти не хотів. Пам’ятаю, як прийшла до нього – дізнався він мене не відразу. Коли дізнався, то я зрозуміла, що не буде тієї зустрічі, що я собі нафантазувала. Не кинувся мене обнімати батько.

Він взагалі виглядав чужим і відстороненим. Від нього сильно пахло перегаром, і як зрозуміла навіть в той момент, він був напідпитку. Я все таки кинулася йому на шию, і почала кричати як я скучила.

Читайте також: Чи справді погода здатна викликати біль в суглобах

-Я сказав іди звідси! Зараз дружина моя прийде! Мені не потрібні неприємності ще через тебе.

-Ну тато!

-Пішла геть!!! Ви мені не потрібні. Скажи своїй матері, щоб не посилала тебе більше до мене.

Додому я прибігла в сльозах, не втрималася і розповіла вітчиму. Пам’ятаю як він мене втішав.

Коли мама прийшла додому, то вперше побачила, як ми з вітчимом дивилися фільм, хохотлі і об’їдалися морозивом. Поїздка до мого батька стала нашим секретом.