Я одразу сказала, щоб він збирав свої речі та йшов геть.

З Олегом я познайомилася на одній з молодіжних вечірок. Він тоді був у центрі уваги всієї компанії: грав на гітарі, співав пісні. Мені він сподобався одразу – це був справжній голубоокий красень, високої худорлявої статури.

Олег також звернув на мене увагу, адже я дівчина гарна, одягалася зі смаком. Ми зустрічалися декілька місяців, а потім він мені запропонував одружитися. Мені батьки купили квартиру й ми почали жити разом. Згодом відсвяткували весілля.

Пройшло вже два роки з того часу, я закінчила університет, влаштувалася на престижну роботу. Стала помічати, що живемо ми з Олегом лише на мою зарплату. Спершу він мене запевняв, що відкладає гроші на автівку.

Я навіть не знала, скільки він заробляє, адже мала хорошу зарплату і не потребувала його грошей. Згодом зрозуміла, що він заробляє мало, а поїздки до мами, зустрічі з друзями щоп’ятниці вимагають витрат. Працювати чоловік не любив, мати з нього з дитинства пилинки здувала. По дому теж все доводилося робити самій. Але я вважала, що це все дрібниці, головне, щоб він мене кохав і цінував.

Читайте також Ця казка про неймовірну красуню, Принцесу, яка завжди вірила у справжнє кохання.

Згодом Олег назбирав гроші на машину, але попросив в мене ще допомоги, щоб я додала деяку частину грошей. Мені було не шкода, адже в сім’ї автомобіль не буде зайвим. Після покупки він став частіше десь пропадати, а сам пояснював, що їздить завжди до родичів. Я спершу злилася, а потім почала проводити вільний час з подругами.

Одного вечора я сиділа одна, Олег поїхав кудись. Дивлюся, телефон чоловіка в передпокої лежить. Поспішав, видно, залишив удома. Я з цікавості відкриваю, а там sms з магазинів за останній місяць: з квіткового магазину кілька штук, а одна з ювелірного: на чималу суму. Він мені вже давно не робив ніяких подарунків, тоді я одразу зрозуміла, що у нього є коханка.

Я не скандалила, а вирішила зачекати правильного моменту. Всі ці дні мені в голові не вкладалося, що мій Олег може зраджувати. Я згадувала наші перші зустрічі, те, як він дивися на мене закоханими очима. Говорив, що я в нього одна і на все життя. Якби він мені признався, що кохає іншу, я б зрозуміла і відпустила. Але так тихцем зраджувати та лягати зі мною в ліжко…

Я стала переглядати записи в телефоні чоловіка. Через кілька днів я виявила смс від якоїсь Віки, яку він ще не встиг стерти. Вона писала, що чекає Олега сьогодні, любить і все таке. Сумнівів у мене вже не залишалося.

Я одразу сказала, щоб він збирав свої речі та йшов геть. Тішило те, що квартиру мені батьки купили ще до шлюбу. Він того вечора зібрав валізу і пішов, куди, сама не знаю. Можливо, до своєї матусі, а, може, до коханки.