Перейти до вмісту

Я побачила свого чоловіка з іншою жінкою. У той момент я відразу згадала своє дитинство й мамину долю. Вони з татом розлучилися і вона все тягнула на своїх плечах. Мені не хотілося йти тією ж дорогою, тому я вирішила вдати, ніби нічого не помітила

Коли я була маленька, мої батьки розлучилися. Мама виховувала мене сама, а від тата ми отримували лише невелику суму грошей, якої було недостатньо для прожиття. Через це мама дуже багато працювала, чим підірвала своє здоров’я і згодом її нестало. Після такого досвіду я одразу вирішила для себе, що не наступлю на ті ж граблі.

З Олегом ми познайомилися на роботі. Спочатку він був моїм начальником, але після підвищення чоловік переїхав в інший офіс. Власне тоді й почалися наші відносини.

Олег був старший від мене на 7 років. Мене приваблював його гострий розум, весела натура та врода. Саме тому я лише зраділа, коли він проявив ініціативу і почав до мене залицятися. Спочатку все було дуже романтично. Ми навіть декілька разів разом відпочивали закордоном. Уже через рік, Олег зробив мені пропозицію, а я не змогла відмовити.

На крилах щастя я почала облаштовувати нашу трикімнатну квартиру, яку ми купили разом. Я внесла меншу частину грошей, але все ж. Паралельно ми планували наше спільне майбутнє. Через пів року я дізналася, що стану мамою. Але з появою малюка я почала багато їсти, і набрала лишні кілограми.

Тоді я помітила, що Олег також почав проявляти до мене менше інтересу. Проте мене це не дуже хвилювало, адже я дала собі оцінку, що за будь-яку ціну після пологів приведу себе в порядок.

Перед декретною відпусткою мені все важче давалася робота. Одного дня я почувала себе погано і пішла додому раніше. На мій подив, у квартирі я побачила речі чоловіка, який мав би бути в офісі. Ще більше я здивувалася, коли знайшла й чужий жіночий одяг.

Читайте також: Желатинова маска з гліцерином для обличчя

У той момент я відразу згадала своє дитинство й мамину долю. Вони з татом розлучилися і вона все тягнула на своїх плечах. Їй так і не вдалося знайти жіноче щастя, бо життя обірвалося занадто рано. Мені не хотілося йти тією ж дорогою, тому я вирішила вдати, ніби нічого не помітила.

З коридору я гукнула чоловіка і сказала, що погано почуваюся. Попросила його розігріти їсти, а сама одразу пішла у ванну. Спочатку я плакала, а потім намагалася приховати сліди від сліз. Через пів години я вийшла, а мене на кухні чекав накритий стіл. Олег розумів, що я все бачила, але на цю тему ми ніколи не говорили.

Після цього дня поведінка чоловіка змінилася. Він почав приділяти мені більше уваги, і все в сім’ї налагодилося.