Перейти до вмісту

Я почула про цю ситуацію і запропонувала мамі, щоб надалі вона таким ось родичам, які хочуть у неї пожити, просто відмовляла

У нашій сім’ї дуже багато родичів, і з ними всіма ми підтримуємо зв’язок. Наприклад, до моєї мами не так давно приїздила двоюрідна сестра з онуками: приводом послужили новорічні свята. Вони пробули в її будинку числа до вісімнадцятого і не збиралися їхати до тих пір, як мама їм на це натякнула.

 

Я ніколи не розуміла, чим керуються подібні люди. Адже ти домовляєшся з родичами, що приїдеш на якийсь конкретний термін (в даному випадку, мова йшла про один тиждень). Це ж щось означає? З чого вони взяли, що можуть просто так затриматися ще на якийсь час? І адже якщо їм скажеш, що залишитися вони не можуть, такі люди ображаються. Як так взагалі?

 

Читайте також Після них у мене пропало бажання ще кому-небудь допомагати.

 

Своїм гостям мама ще й програму культурну зробила: поводила їх по Києву, влаштувала екскурсію по різним відомим місцям і так далі. І вони не платили їй за проживання. За їжу і то платили тільки частково. І в підсумку все одно поїхали незадоволеними, адже їм не дозволили затриматися довше.

 

Я почула про цю ситуацію і запропонувала мамі, щоб надалі вона таким ось родичам, які хочуть у неї пожити, просто відмовляла. Можна ж збрехати, що в квартирі йде ремонт або щось ще.

 

Є багато дешевих готелів, в яких можна зупинитися, не так вже й обов’язково робити це у рідні. А якщо потрібна компанія, щоб погуляти по місту і подивитися на визначні пам’ятки, то можна і зустрітися. Я вважаю, що це найправильніший підхід. І ніхто не образиться потім.