Перейти до вмісту

Я поділюся з вами своєю історією і тим, як завдяки порадам і настановам своєї мами, я не зламала собі життя.

Мій чоловік – колишній однокласник, кілька років він жив зі своїми батьками в селищі, а після армії повернувся в рідне місто. Ми зустрілись несподівано і одразу закохались один в одного, кохання спалахнуло як сірник. З весіллям ми вирішили не відтягувати, тож в 21 рік я стала дружиною і мамою.

Мої рідні сумнівалися в правильності мого рішення, і щоб їм довести, що чоловік у мене відмінний сім’янин, батько, вміє заробляти гроші для нас. Тож я вирішила його перевірити і почала показувати чоловікові свої примхи, а він тільки посміхався і ніжно цілував мене.

Та згодом я про це пожаліла, бо це переросло в претензії і вимоги. Спокій зник з нашого дому, бо я влаштовувала вдома скандали з приводу і без. Обурювалася, коли чоловік затримується на роботі, могла зустріти його в халаті з немитою головою, при цьому завжди цікавилися, чи приніс він сьогодні мої улюблені тістечка. Мене не цікавило, втомився чоловік, їв він сьогодні, за що пиляв його начальник. Я завжди питала його чи приніс він додому зарплату, так ніби тільки це мене цікавило.

Одного разу чоловік прийшов додому, посадив мене навпроти і спокійно сказав, що він втомився і йде від мене. Пояснив мені,що в нього є інша і незважаючи на те, що вона набагато старша – він її кохає.

А все тому, що коли він приходить з роботи, то для нього на столі вже стоїть готова смачна вечеря, завжди чути добре слово. І головне — ніяких претензій і вимог.

Це триває вже півроку, і це любов. У мене був шок. Я не могла повірити своїм вухам. Адже це я була коханням усього його життя, це мене він балував, як дитину, це я подарила йому сина. Як він може піти до неї? Я кричала, плакала, благала, шантажувала дитиною. Нічого не допомогло, він пішов. Згодом ми розлучилися. З малюком чоловік часто бачився, дарував йому подарунки, справно платив аліменти. Але мене ігнорував.

 

А через деякий час я вирішила помститись йому, вийти заміж на зло, щоб він зрозумів, який скарб втратив. Мама відмовляла мене від такого нерозумного рішення. Просила заспокоїтися і просто почати спокійно спілкуватися з колишнім чоловіком, коли зустрічаю його.

Але я твердо мала намір вийти заміж. Ось тільки претенденти на роль жениха не радували. Не було іскри між нами, палаючих очей, розуміння з моїм сином. І я відмовилася від цієї ідеї. Мені відразу стало легше, я заспокоїлася, придушивши в собі ревнощі до нової пасії чоловіка, дозволила йому частіше бачитися з сином, відповідала на його телефонні дзвінки.

Від наших спільних друзів я дізналася, що в новій сім’ї у чоловіка не все виходить, почалися сварки, кілька днів він ночував у друзів. Дізнавшись про цю новину я зрозуміла, що дуже хочу бути поруч з колишнім чоловіком, все ще близькою мені людиною. Я стала старше, розумніше, обдумала всі мамині поради і настанови.

 

Читайте також Розкішна жінка, яка вона?

 

Тепер, коли чоловік приводив дитину додому, після спільної прогулянки, я завжди його зустрічала з посмішкою, наливати чай і пригощали булочками, які він любив, а я тільки зараз навчилася їх готувати. А чоловік приносив мої улюблені ромашки і дивився на мене очима, повними любові.

Нашу розлучницю він кинув і повернувся в сім’ю. Через 5 років страждань і копання в собі я пробачила чоловіка. Ми розписалися, і за обопільною згодою, повінчалися. Як же права була моя мама, я їй дуже вдячна за мудрі поради і настанови. Після вінчання пройшло вже 20 років. У сина своя сім’я. Усвідомивши все помилки, ми за ці роки жодного разу не посварилися.

Іноді я чую, як молоді дівчата кажуть, що ніколи не пробачать коханому зраду. Я тільки гірко посміхаюся, згадуючи себе і втрачені 5 років життя. В першу чергу потрібно почати з себе, подивитися на ситуацію з іншого боку. А заради щастя дітей і коханого чоловіка, можна і потрібно пробачити зраду. Ніхто вас не засудить.