Перейти до вмісту

Я подумала і вирішила, швидше за все, що моїй свекрусі просто дуже нудно вдома без улюбленої справи, ось тому вона і чіпляється до мене і я придумала план

Ура, Валерка зробив мені пропозицію, ми вже рік зустрічаємося, я його дуже люблю і ось нарешті, ми будемо разом по-справжньому. Справа вся в тому, що весь цей рік ми ховалися, від його мами. Він мені відразу розповів, що вона дуже важка людина і з нею важко, але хіба це перешкода двом закоханим людям.

– Ти знаєш, моя мама, дуже примхлива останнім часом, але все одно вважаю, що вам потрібно познайомитися перед весіллям, все таки вона моя мама, – сказав мені Валєрка.

І я готова до всього вирушила знайомитися з Ніною Сергіївною. Його мама, як я і передбачала, виявилася пані інтелігентною, з зачіскою, в строгому платті і з підібраними губами, радості побачивши мене, не показала, але я ж готова до всього.

Читайте також Я все своє життя присвятила вихованню дітей, дочки і сина. І тепер, коли я хвора і не можу сама себе обслуговувати, ніхто з них не захотів доглядати за мною. Як важко розуміти, що ти не потрібен своїм дітям!

А потім мене привабило, то що весь будинок забитий книгами, прямо всюди куди НЕ глянеш одні книги, а я з дитинства люблю книги, я і зараз працюю в бібліотеці і мені дуже подобається.

Нас чемно запросили за стіл, ми обмінювалися черговими фразами, поки я не запитала, про походження всіх цих книг, виявилося, Ніна Сергіївна, все життя викладала літературу і життя без неї уявити не могла.

Загалом, весь інший час ми з майбутньою свекрухою обговорювали поезію срібного століття, Валєрка навіть рот відкрив від подиву, як ми добре спілкуємося з його мамою, він щось готувався до воєнних дій, а у нас тут така ідилія.

Розлучилися ми зі свекрухою задоволені один одним, призначили день весілля і жити ми повинні були тільки у неї. Після весілля, я переїхала в будинок чоловіка, але навіть незважаючи на те, що у нас з Ніною Сергіївною була така любов до
літератури, вона не забувала, показувати, хто господиня в цьому будинку, я хоч і намагалася, але приводів для зауважень з боку свекрухи вистачало.

Я чекала дитину, переживала, тільки про те, як би не зірватися на скандал, далі жити так було неможливо, чоловіка я не присвячувала в наші конфлікти, вважала, що повинна сама в усьому розібратися.

Я подумала і вирішила, швидше за все, що моїй свекрусі просто дуже нудно вдома без улюбленої справи, ось тому вона і чіпляється до мене і я придумала план, як нейтралізувати свекруху.

У своїй бібліотеці, я поговорила з завідуючою і вмовила її на проведення літературних вечорів, а потім запросила Ніну Сергіївну їх вести і я не прогадала.

Моя свекруха, просто змінилася, вона з таким ентузіазмом взялася за цю справу, що навіть будинок повністю закинула на мене, її вже не особливо цікавило, як я складаю білизну в шафу, по яким порядком у неї стоїть посуд на кухні, і як я мою підлога.

І нехай ці вечори скоріше схожі на зустрічі кому за шістдесят, головне, що вона щаслива, вона знову спілкується з людьми і не лізе в наше життя через дрібниці, а я насолоджуюся життям зі своїм коханим чоловіком.