Історії

Я погасив всі кредити дружини, і після цього вона мене покинула та пішла до іншого

З Оксаною ми познайомилися в інтернеті, мені вона дуже сподобалася, і ми почали спілкуватися. У той момент, вона розлучалася з чоловіком і сильно переживала через це, адже він відсудив у неї все, і залишив тільки кредити, які вона насилу тягла. Я різними способами старався її підтримати та розвеселити.

Ми почали гуляти разом, запрошував її на фільм або кафе. Поряд з нею я був щасливий, і вже чер 2 місяці нашого знайомства, я запропонував їй жити разом, і вона погодилася. З часом ми розписалися і готувалися стати батьками. Я за цей час я знайшов собі кращу роботу, щоб більше зароблекаяти і тягнути сім’ю, а також оплачувати її минулі борги.

Читайте також: З дружиною я повівся дуже низько та підло, але я повинен був бути впевнений, що виховую своїх дітей

І ось минуло два роки після народження синочка, я багато працював, щоб швидше розплатитися з усіма кредитами і купити своє житло. Але останнім часом, я почав помічати, що Оксана змінюється. Вона завжди ходить зла і цілими днями сидить у телефоні. Я вирішив поговорити з нею, та запитав: “що сталося?”. Тоді вона глянула на мене і сказала, що вона розлюбила мене і їй треба зрозуміти любить вона мене чи ні. Мені було важко чути такі слова від коханої дружини.

На наступний день я переїхав жити до батьків, вона залишилося жити на орендованій квартирі. Уже через місяць вона подала на розлучення, і нас розвели. Я хочу повернути сім’ю, і роблю все для цього.

Одного дня, я зустрів на вулиці нашу спільну знайому і вона розповіла, чому Оксана так поступила зі мною. Віна сказала, що у неї появився інший чоловік, і тому вона мене лишила. Я досі кохаю Оксану і не знаю, як мені бути, і що робити …