Перейти до вмісту

Я постійно думаю про свою колишню дружину! Чому вона так змінилася? Як? І чому раніше не могла привести себе в порядок? Мені захотілося повернути її!

Склалася зараз у мене досить-таки нетипова ситуація, хочу розповісти, щоб отримати хорошу пораду. Знаю, що багато людей не зрозуміють мене, особливо жінки, але мені дуже потрібна порада! Справа в тому, що, будучи ще студентом, я вже мав одружитися. Адже моя дівчина Катерина, вже чекала дитину. Сама виховувати дитину вона не хотіла, а пішла до моїх батьків зі своєю матір’ю і розповіла все, як є. Усі разом не дали мені вибору. Природно, ні про які почуття, на той час, і мови не було. Просто випадкове знайомство на вечірці!

Я, звичайно ж, не хотів одружитися з Катериною, але такі були обставини! Ось так! Добре, якщо справа була б тільки в почуттях! З цим якось можна жити. Все-таки не даремно ж кажуть, що з часом злюбиться. Так тут ще й інше – вона була ще й трохи повною! А я люблю струнких і красивих, а тут таке!

Мені було незручно дивитися в очі друзям! Таку дружину відхопив, прости Господи! Жили ми з нею як сусіди, зізнаюся чесно. Мені не хотілося ні бачити її, ні чути.

Незабаром на світ з’явився у нас син. Скажу чесно, за нього я їй дуже вдячний. Ось тільки вона після того стала повнішою ще більше! Постійно їла та спала, адже дуже втомлювалася з маленьким дитятком! Мені дивитися було на дружину свою не дуже приємно! Я як міг, уникав її, постійно десь йшов з дому. Мені не хотілося йти додому і бачити там матір мого сина.

Через два місяці вирішив піти від неї. Розумієте, я не міг жити так все життя! Не з такою жінкою! Загалом, ми розлучилися. Вона поставилася до цього спокійно, без всяких з’ясовувань. Все-таки і вона була мудра жінка, все розуміла. Про яке сімейне життя може бути мова! Дружина поїхала, я став вільною людиною. Радів, як дитина!

Читайте також У мої плани це не входило, але не залишати ж стареньку жінку голодно, тому відмовити, звичайно, я не могла.

Відтоді минуло вже більше року. За цей час ми жодного разу не бачилися. І ось днями я випадково зустрів її просто на вулиці. Вона так змінилася, ви не повірите! Я спочатку навіть не зміг впізнати свою Катерину. Моя колишня дружина схудла! Зараз вона така струнка і красива, просто не передати словами! Я не міг надивитися на неї! Якби я зустрів її такою, то відразу б закохався! Я буквально не міг відвести від неї погляд!

Весь цей час вона не виходить у мене з голови. Буквально стоїть перед очима. Я постійно думаю про свою колишню дружину! Чому вона так змінилася? Як? І чому раніше не могла привести себе в порядок? Мені захотілося повернути її! Але як це зробити я не знаю. Про таку дружину, як Катерина можна лише мріяти, адже вона завжди була гарною господинею, смачно готувала, вміла все до толку зробити, а тепер ще й така красуня. Я хочу повернутися в сім’ю.