Перейти до вмісту

Я потім дізналася, хлопчика він виховує сам, мама їх покинула коли Дмитру не виповнилося ще й року, вона з іншим втекла за кордон.

Після закінчення педагогічного коледжу я пішла працювати в дитячий садок, робота цікава і мені дуже подобалася. З самого дитинства я мріяла виховувати дітей і ось моя мрія здійснилась.

В особистому житті стосунки у мене ніяк не складалися. Молоді люди періодично з’являлися і йшли з мого життя, але одного разу, в мою групу прийшов новенький хлопчик Дмитро. Привів його батько, приємний молодий чоловік, який відразу привернув мою увагу, високий стрункий широкоплечий, ну одним словом красень.

Читайте також  — Доню, якщо я на старості років геть не зможу сама себе обійти, віддай мене в будинок для людей похилого віку.

Як я потім дізналася, хлопчика він виховує сам, мама їх покинула коли Дмитру не виповнилося ще й року, вона з іншим втекла за кордон. Батько не залишив дитину і виховував його сам. До речі, виховував дуже гарно, в чотири роки Дмитро вже вмів навіть читати. Хлопчик був завжди гарно й охайно одягнений, був вихований і чемний. Мені він дуже подобався, завжди активний в усьому, ось тільки був він дуже сумним, коли приходили мами за іншими дітьми, Дмитро це бачив і дуже хотів щоб у нього теж була мама. Він нічого не казав, але я розуміла це через його погляд.

Батька звали Тарасом. Коли він приходив за сином ми часто з ним спілкувалися, і одного разу він запросив мене на вечерю. Я погодилась і ми втрьох пішли в кафе. За вечерею хлопчик щось тихенько запитав на вухо в батька, на що той тільки посміхнувся. Ми повечеряли, погуляли по парку і чоловіки провели мене додому.

Через пару днів Тарас знову запросив мене на вечерю і так ми почали зустрічатись. А вже через два місяці він зробив мені пропозицію і я погодилась. Я дуже в нього закохалась і дуже прив’язалась до маленького Дмитра. Зараз ми вже одружені і чекаємо поповнення в нашій щасливій родині, Дмитро називає мене мамою і я цим дуже пишаюсь.

До речі, під час нашої першої вечері, хлопчик запитав у тата: “Можна щоб тьотя Оксана була моєю мамою?”