Перейти до вмісту

Я розриваюсь між двома улюбленими чоловіками.Живу на дві сім’ї і на 2 міста.

Я розриваюсь між ними і між двома улюбленими чоловіками. Але створюється враження, що мене скоро розірве на дві частини. Але давайте по порядку.

Я працюю журналістом. Моя робота має на увазі часті відрядження. Половину часу я проводжу в столиці. А другу – в місті, за тисячу кілометрів.

Відрядження мої тривалі і іноді я сама зрозуміти не можу, в якому з міст я живу, а в який приїжджаю по роботі. Пересуваюся я на поїзді, так зручніше і є час зібратися з думками і налаштуватися.

Це коротко про мою роботу. Тепер про найцікавіше. У столиці у мене є цивільний чоловік, з яким я разом вже сім років.

У нас стабільні відносини, побудовані на повазі і любові. Але рік тому під час відрядження я познайомилася з чоловіком. Він відразу запав мені в душу. Це були зовсім інші емоції і відчуття.

Просто вибух почуттів і я не змогла цьому опиратися. Якщо вдома мене чекала тиха гавань, то тут був бурхливий океан.

Повернувшись до столиці, я вирішила, що це було разове помутніння розуму, і більше я не побачу цього чоловіка. Але я постійно думала про нього і одного разу просто набрала його номер. Чоловік був на роботі, і я допізна розмовляла зі своїм коханцем.

Через рік зустрічей з новим захопленням він запропонував мені жити разом. І я погодилася. Так і почалося моє божевілля: місяць я жила в столиці, місяць – немає. Іноді відрядження тривали по два місяці.

Читайте також Коли Бог велить, то інше вже не має значення. І дана історія ще раз підтверджує цю істину

Я стала цивільною дружиною двох чоловіків. Але зараз я дуже втомилася. Постійні дзвінки то одного, то іншого. Мені доводиться брехати і знаходити варіанти виходу з ситуації, що склалася.

А одного разу я переплутала їх імена. Мені довелося придумати історію, що так звуть колегу на роботі. Не знаю, як вони мене ще не розкусили.

А минулого місяця сталося надзвичайне. Мій молодий чоловік з відрядження запропонував завести нам дитину. Я сміялася і плакала, плакала і сміялася. Я не знала, що йому відповісти.

Сказала, що подумаю, адже у мене така робота в постійних роз’їздах, які діти? Тоді він відповів, що я буду сидіти в декреті, а він забезпечить мене і малюка.

Це зайшло занадто далеко. Треба щось з цим робити, але мені так складно вибрати. Один чоловік перевірений часом стабільний і надійний, другий же вітряний, але чарівний і пристрасний. Вони як дві половинки одного ідеального чоловіка.

У мене немає більше сил. Я знаю, що сама винна.