Перейти до вмісту

Я швидко вимкнув газ, відкрив всі вікна та зрозумів причину криків Вуглика. Він врятував мені життя.

В моєї сестри є домашній улюбленець – чорний кіт Вуглик породи бурман. Він завжди їздив з сестрою у відпустки, але цього року в неї не вийшло взяти улюбленця з собою.

Тому я погодився побути з ним. Тим більше сестра попросила пожити цей час, поки вона у відпустці в її квартири, а мені набагато зручніше їздити від її квартири на роботу.

Читайте також Притча про 2 човни

Вуглик хороший, чемний та ласкавий кіт, який обожнює ніжитись та деколи сам приходить та тягне за руку просячи таким способом, щоб його погладили. Декілька днів ми жили з ним, можна сказати, душа в душу. Але в один момент я захворів. Напевно від колеги по роботі підхопив, який прийшов на роботу хворий.

 

Випив значить я ліки, ліг подрімати і тут до мене прибіг Вуглик та почав кричати. Знаєте як буває коти вміють кричати коли б’ються? Ось так кричав Вуглик, але на мене не нападав. Я подумав, що він голодний, тому насипав йому ще корму та налив свіжої води, але він не заспокоювався і кричав все більше.

 

Я відрізав йому хороший шмат шинки – він продовжував. Я вирішив, що зараз зроблю собі кави або чаю та зателефоную у ветеринарну клініку, щоб записатись на прийом, але підійшовши до плити я побачив, що газ увімкнутий, але він не горить. Я швидко вимкнув газ, відкрив всі вікна та зрозумів причину криків Вуглика. Він врятував мені життя.

Після приїзду сестри я ні разу не прийшов до неї в гості без гостинця для Вуглика, чи якоїсь іграшки. Він мій спаситель і мій герой!