Перейти до вмісту

Я старалася весь час посміхатися, зберігати гарний настрій, але мені здається, що наречена вчинила зовсім негарно.

Є у мене родичка, з якою я раніше досить близько спілкувалася. Знаємо одна одну дуже багато років, маємо чимало спільних інтересів. Ми часто ходили один до одного в гості, і тому я знала про її життя практично все, вона мені видавалася щирою та доброю людиною. Нещодавно Марина повідомила мені радісну новину, що виходить заміж, і запросила мене з чоловіком і дітьми на своє весілля.

Я знала про те, що з грошима у нареченого і нареченої проблеми, адже сама Марина була небагатою жінкою, та й чоловік мав досить скромні заробітки. Але думала, що якщо вони вирішили зіграти весілля, то значить є на що, відклали гроші. Зрештою, коли я виходила заміж, у нас з чоловіком теж не було достатньої суми грошей, і нас виручили тоді наші батьки, адже це було і їх свято теж, за це ми їм були дуже вдячні і дотепер дякуємо.

Однак, коли ми з сім’єю прийшли на весілля, то дізналися про те, що наречений з нареченою вирішили влаштувати «альтернативне весілля». Коли я запитала, що це значить, то мені пояснили: так як свято влаштовується для того, щоб розділити радість торжества з усіма близькими та рідними людьми, і у молодих не було потрібної кількості коштів, щоб усіх нагодувати, вони визнали доречним, якщо кожен гість заплатить в ресторані лише сам за себе. Наречений до цього ще додав:

Читайте також: Все дуже змінилося після появи дочки. Я була в декреті, моїх грошей не вистачало, чоловік ділився своїми неохоче.

– Адже люди приходять не для того, щоб поїсти за чужий рахунок, а просто привітати молодих і розділити всю радість з ними.

Чесно кажучи, я була дуже здивована такому повороту. Коли нас сюди запрошували, то навіть не попередили про те, що потрібно з собою брати гроші на оплату банкету. Сказали тільки те, що весілля буде скромним. Мій чоловік навіть запропонував віддати подарунки молодим відразу, привітати наречених швиденько, і піти. Але я вирішила, що це буде якось неввічливо і негарно з нашого боку, і не захотіла псувати людям свято.

Інші гості постійно щось замовляли для себе, і нам не хотілося виглядати на їх фоні якимись «бідними родичами». У підсумку, в цей вечір ми з чоловіком витратили практично всі свої гроші із зарплатної картки. При чому ще й ресторан виявився не з дешевих – ціни на м’ясні продукти і страви з риби були неймовірно високими. Я весь вечір думала, молоді захотіли в дорогому та красивому ресторані влаштувати собі свято, а про нас зовсім не подумали, з яких грошей нам оплачувати цю всю дорожнечу. Можна було в кафе просто посидіти.

Я старалася весь час посміхатися, зберігати гарний настрій, але мені здається, що моя родичка вчинила зовсім негарно. Весілля – це ж її особисте свято, а вона влаштувала його собі за чужий рахунок, та ще й отримала від гостей дорогі подарунки. Я, можливо, прийшла б на торжество, якби мене попередили про те, що потрібно буде платити за себе самим, але в цьому випадку не стала б витрачати великої суми на покупку дорогого подарунка.

Загалом, після свята, у нас з чоловіком залишився дуже неприємний осад, і поспілкувавшись з іншою ріднею, ми зрозуміли, що інші теж залишилися незадоволеними таким весіллям. А коли весілля скінчилося, то я сказала все що думала Марині. Після того, що сталося вона з чоловіком перестала з нами спілкуватися, хоча нам з чоловіком і самим цього не особливо хочеться. Єдине про що шкодую, так це про те, що не послухала свого чоловіка відразу і не пішла додому на початку свята.