Перейти до вмісту

– Я усиновила Максимчика. Так у мене з’явилася дитина, багато сил на це пішло… ніколи не думала, що всиновити дитину так важко.

У мене є подружка, яка виросла в дитячому будинку. Ще до цього ми з Олею були сусідами, її матір виховувала 7 дітей, з яких Оля була найстаршою. Дівчина завжди гуляла з молодшими сестрами та братами. Тоді мої батьки розлучалися, через що я дуже переживала. Стояла під дощем біля будинку і плакала. Підійшла Оля і запитує:

– А чого ти тут плачеш? Навіщо переживати, в тебе скоро буде новий тато, може, ще кращий, дивися, у нас он який зараз батько хороший!

Оля дійсно мала в цьому досвід, адже її мама мала багато чоловіків. Всі вони якось потім зникали, однак залишали після себе чергове немовля. Катерина, матір Олі, з цього приводу не переживала, сприймала, як належне.

І ніхто не мав сумнівів, що Катерина б прогодувала своїх дітей. Однак сталося жахливе: одного вечора жінка необачно переходила дорогу…. внаслідок трагедії всі діти залишилися сиротами.

Олі на той період було 13 років, їх чомусь відправили в інший район в дитбудинок, ми ще з нею трошки спілкувалися, листувалися, а потім вона вже не відповідала на мої посилання.

Згодом я вийшла заміж, влаштувалася на роботу, час від часу згадувала свою подругу дитинства, було цікаво, як у неї склалося життя.

З роботи мене відправили у відрядження в інший район, в невеличкому містечку я придбала собі білет на концерт, щоб не нудьгувати вечорами. Дуже здивувалася, коли на сцені побачила Олю, я одразу її впізнала. Опісля концерту я підійшла до неї, і вона почала розповідати про своє життя…

Оля розповіла, що в дитбудинку ставилися до неї добре, там була вчителька музики, яка дуже любила дівчину і взяла опіку над нею. Жінка була самотньою, то ж вони почали проживати разом. Планувала вступати до консерваторії, адже викладачка музичного училища вклала в неї стільки сил.

Читайте також: Які жінки наймудріші за Знаком Зодіаку

– Однак перед самим випускним я закохалася в чоловіка, – продовжила розповідь Оля. – Він був набагато старший за мене. Згодом ще й дізналася, що при надії. Чоловік не хотів дітей, адже фігура зіпсується і голос, мовляв, пропаде. Так я і нестала мамою… про що дуже шкодую.

– А заміж ти не вийшла? – спитала я.

– Я була заміжня, – відповіла Оля. – Ми чекали дитини багато років. Потім з’ясувалося, що через ту ситуацію дітей у мене бути не може, і чоловік знайшов собі іншу жінку.

Зараз Оля виховує сина Максима. Виявилося, що жінка після розлучення розпочала пошуки рідних, але їй вдалося віднайти лише сестру Вікторію. Вона на той час була в глибокій депресії, розлучилася з чоловіком, проживала в кімнаті в гуртожитку, а ще й чекала на дитину. Оля одразу забрала сестру до себе. Однак знову сталася трагедія, й Вікторії не стало під час пологів.

– Я усиновила Максимчика. Так у мене з’явилася дитина, багато сил на це пішло… ніколи не думала, що всиновити дитину так важко.

Ніколи не знаєш, що тебе очікує в майбутньому. За Олю я дуже щаслива …