Перейти до вмісту

– Я втратила найкращу подругу, – похитала головою Марина, розповідаючи мені цю історію. – Зате знайшла своє кохання і з того часу ми не розлучаємось: розмови, переписки, авіаперельоти…

Цього літа, Марина, разом з своєу найкращою подружкою Олею, поїхали відпочивати до Туреччини. Вони так довго мріяли про відпочинок, адже це була їхня перша спільна поїздка. Дівчата відпустку спланували давно, тому чекали від відпочинку незабутніх вражень.

Дівчата кожного дня ходили на пляж,  купалися, загаряли, ходили по магазинах, вечеряли у різні ресторанах. Оля  постійно згадувала про свого громадянського чоловіка Євгена, розповідала про їхні проблеми, фінансові труднощі, непорозуміння.

Нарешті дівчата знайшли кафе, з дуже смачними турецькими стравами та привітним персоналом. Власник закладу, також виходив до клієнтів, щоб поспілкуватися та пригостити чаєм. Дівчатам дуже сподобалось кафе, відтоді усі вечори вони проводили лише там. Наступного дня, прийшовши на вечерю в кафе, Оля почала відверто фліртувати з власником.

– А як же Євген? – здивовано запитала Марина.

– А що Євген? Хай вирішує свої питання, а я буду вирішувати свої, – відповіла Оля.

Марині також сподобався Селім, але сваритися з подругою через чоловіка вона не хотіла. Їй і так було добре: сонце, море, пляж, смачна їжа. Звісно, останній вечір спільного відпочинку, дівчата вирішили провести у кафе. Як і завжди, Селім пригостив їх чаєм та присів біля них поспілкуватись.

Повечерявши, вони вирішили продовжити вечірку у нічному кафе на пляжі. Розмовляли, танцювали, сміялися та пили вино. Несподівано Марина відчула, що Селім взяв її за руку. Дівчина вражено висмикнула свою руку і подумала – як так можна переплутати, Оля ж сидить з іншої сторони від нього. Та хлопець знову легенько стиснув її пальці. Марина вже нічого не розуміла. Вона була впевнена, що йому подобається Оля. Вона знову забрала руку не знала, що їй робити, бо Оля дуже грізно на неї подивилася.

Також читайте: Не хотіла дитини від нелюба. Пройшло 9 років і вона покохала його

Селім встав і сказав:

– Оля, дякую за гарний вечір, але зараз я б хотів залишитись з Мариною наодинці.

Розстроєна подруга крізь зуби побажала їм гарного вечора.

– Мене завжди цікавили чорнявки – прошепотів Селім.

Вони гуляти біля моря, розмовляли, пили вино, дивились на зорі, тримались за руки і були несподівано щасливими. На ранок Оля постукала у двері її кімнати і з порога запитала:

– Як він тобі?

– Неймовірний, – відповіла Марина.

– Ну, ясно. Все, я маю бігти, – Оля вийшла з кімнати і грюкнула дверима.

Мирина пакувала валізи і чула, як подруга сердито стукає дверима в сусідньому номері. Лише перед самим від’їздом Оля зайшла до неї в кімнату, щоб дати свою сумку з продуктами, яка по вазі не входила в оплачений вантаж авіаквитка.

– Я втратила найкращу подругу, – похитала головою Марина, розповідаючи мені цю історію.

– Зате знайшла своє кохання. Селім наступного дня зателефонував до Марини.. І з того часу ми не розлучаємось: спілкуємось по телефону, літаємо один до одного в гості… Трошки пізніше, він зізнався, що Оля щодня до від’їзду приходила до нього в кафе і продовжувала фліртувати з ним. Тепер ми з Олею практично не спілкуємось. Зате я знову пакую валізи… А ще, Селім зробив Марині пропозицію і вони безмежно щасливі.