Перейти до вмісту

Я вважаю, що її дитина відрізняється від однолітків і звісно ж у гарному сенсі.

У моєї подруги є дочка, і якщо чесно я була просто шокована від її виховання. Вона насправді дуже розумна і вихована дівчинка.

Можливо зараз час такий, а можливо батьки так привчили дитину. Але завжди коли хтось бере у гості дитину, то поспілкуватись спокійно не виходить. Але ось ця 5—річна дівчинка взагалі не така.

Зазвичай діти заважають розмовам і привертають увагу на себе. Але коли подруга запитує у дочки “Як діти повинні себе поводити, коли дорослі зайняті?” дитина не думаючи відповідає, що дитині потрібно почекати, або якщо це щось термінове, перепросити і розповісти в чому справа, а в основному не заважати дорослим коли вони зайняті розмовами або своїми справами.

Частіше за все малюки не поводять себе так. Зазвичай у мам не виходить заспокоїти своїх дітей, через що спілкування у такій обстановці стає неможливим, тому батьки йдуть на поводу у дітей і роблять все, що вони хочуть. Ось я вирішила запитати у подруги, як же у неї вийшло виховати таку дитину.

Читайте також Оля ніяк не могла зрозуміти, що не з краси воду пити

Вона відповіла, що вона не піддавалась провокаціям маленької дитини, вона поводить себе за іншим принципом. Дорослі зазвичай з появленням дитини починають жити за правилами дитини і знецінюють свої справи у користь малюка.

А ось вона навпаки, вважає, що дитина прийшла вже у сформований світ, у сформовану родину, тому потрібно навчити дитину брати до уваги те, що у інших людей є справи не пов’язані з нею, тому потрібно поважати зайнятість інших, особливо матері та батька.

Головне, щоб дитина не вважала себе центром всесвіту. Я не вихователь, тому не можу судити, чи правильно вона робить. Але мені подобається такий підхід до виховання.

Я вважаю, що її дитина відрізняється від однолітків і звісно ж у гарному сенсі. З неї виросте людина, яка поважає свою родину та особисті кордони інших людей.