Я вийшла заміж за давно розведеного чоловіка. У нього від першого шлюбу залишився син. Свекруха ту дитину дуже любить.

Свого онука від колишньої невістки вона обожнює, все – йому. Він найкращий. Вона розповідає про нього всім друзям, сусідам і родичам. Задаровує подарунками. А наша дочка для неї ніхто.

Коли внучка появилась , свекруха прислала мені смс в пологовий будинок з привітаннями, а через тиждень після виписки через далеких родичів передала подарунок внучці – упаковку памперсів…

Читайте такожАня дуже образилася на мене, ми зовсім не розмовляємо вдома. Розумію, що прилюдно принизив її, і мені соромно дуже. Не знаю, як загладити свою провину і зберегти сім’ю?

Я вийшла заміж за давно розведеного чоловіка. У нього від першого шлюбу залишився син. Свекруха ту дитину дуже любить. Йому можна все. Він найкращий. Вона розповідає про нього всім друзям, сусідам і родичам. Задаровує подарунками. Хлопчику зараз 12 років.

Навесні у нас з чоловіком появилась  дочка. Бажана і запланована (з колишньою дружиною у нього був шлюб через неплановану дитинку). Їй було на той момент 18 років, а йому – 19.

Коли малій було 1,5 місяці, ми з чоловіком самі, без запрошення, поїхали до свекрухи показати внучку. Вона байдуже глянула, і перевела розмову на погану поведінку сина чоловіка від першого шлюбу.

У три місяці вона все-таки приїхала до нас в гості. Ні, ми живемо не в різних містах, а всього в чотирьох кілометрах один від одного! Вона знову байдуже подивилася на внучку, розповіла, що син колишньої дружини став вести себе краще і поїхала. Навіщо було приїжджати? Не зрозуміло!

Зараз дочці 8 місяців. Бабуся більше не з’являлася. Два рази дзвонила за цей час з розповідями про онука від колишньої невістки. Про нашу доньці навіть не питала!

В чому проблема? Дочка скоро підросте, ще півроку і треба буде розповідати про родинні зв’язки – бабусів й дідусів. З огляду на таку участь свекрухи в житті дитини, чи варто розповідати дочці взагалі про таку бабусю чи ні?

Чоловік каже: «Роби, як знаєш». Він сказав, що його мати завжди була своєрідною жінкою і йому за великим рахунком байдуже, чи буде  донька знати таку бабусю. ну а мені так – тим паче. Я так для себе вирішила: якщо вона почне нарешті виконувати роль справжньої бабусі, тоді я розповім донечці про неї. В іншому випадку – навіщо?