Перейти до вмісту

Я вирішила перестати сподіватися, що ти повернешся до мене одного разу

Який сенс триматися за щось, що ніколи не було моїм, в чому ніколи не зможу бути впевнена, що утримує мене в полоні роками і без будь-яких гарантій любові або щастя? Може бути, зараз краще почати фокусуватися на собі.

Може бути, краще дозволити тобі жити своїм життям без будь-якого втручання, без будь-яких питань і без будь-яких очікувань.

Мені потрібно почати жити більш щасливим життям, більш мирним життям, життям, яке робить мене задоволеною.

Читайте також Настане час, коли ти зможеш подумати про завтрашній день без сліз

Це нове життя може поставити край тому, що кожен раз, коли я бачу, що ти наближаєшся до мене, кожен раз, коли я бачу, метелики починають літати в моєму шлунку, тому, що моє серце б’ється швидше кожний раз, коли ти дивишся мені в очі, і тому, що мої коліна слабшають кожен раз, коли я відчуваю тебе поряд.

Але це також допоможе перестати відчувати біль кожного разу, коли ти забуваєш писати і телефонувати, кожен раз, коли ти скасовуєш плани зі мною, щоб провести ніч з друзями.

Я не намагаюся сказати, що життя з тобою завжди було низкою постійних лих, печалі і неприємностей для мене. У нас були хороші часи, але погані часи якось завжди перевершували їх. Ми сміялися разом, але, можливо, ми ще більше плакали.

Ми розповідали історії про наше життя, але, можливо, вони ніколи не були досить цікавими, щоб тебе зацікавити. Ми ділилися пристрасними ночами, але, можливо, вони ніколи не були такими захоплюючими, як ночі, які ти ділив з усіма іншими дівчатами.

Наші відносини були схожі на американські гірки. Це був неймовірний і нездоланний безлад. Це була подорож, повна хвилювання. Але наш час разом підійшов до кінця.

Якщо досягнення кращого для мене означає, що я повинна відпустити тебе, тоді я готова це зробити. Якщо відмова від зв’язку з тобою сьогодні означає, що я відкрию собі нові і кращі зв’язки для себе, тоді я ніколи не буду з тобою розмовляти.

Я вхопилася за можливість остаточно вирости, заповнити весь втрачений час, знову відкрити себе, знайти нові і повноцінні відносини, створити неймовірні спогади з моїми друзями і сім’єю – людьми, які дійсно піклуються про мене. Я хочу успіху в житті, хочу перетворитися на жінку, до якої я завжди прагнула.

Я не можу змусити себе триматися за людину, яка може дати мені менше, ніж я заслуговую.

Я пам’ятаю всі сльози, які ми пролили, і ті труднощі, які ми пережили. Я пам’ятаю всі ночі, які ми провели, розповідаючи історії.

Я пам’ятаю всі ідеї і мрії, які ми обговорювали, ті, які ми збиралися виконати разом. Я пам’ятаю всі надії і плани, які ми мали для майбутнього, і що ніколи не було нашим. Ці спогади – все, що ми маємо зараз.

Вони – частина нашого життя, яку ніхто не може відняти у нас. Вони нагадують історію, яку ми не змогли завершити, але все ж історію, яка була правдою, яка була реальною, була тільки нашою.

Але все по-іншому. Більше немає нас. Це окремий ти і окрема я. Я вирішила перестати бігати за тобою, але я ніколи не перестану любити тебе. Ти залишив свій слід. Ти зайняв місце в моєму серці, яке ніхто більше не зможе зайняти.

Я завжди буду любити тебе. Я буду любити тебе за те, що ти дійсно змінив мене, за те, що дав мені мужність бути кращою, ніж я була раніше, навчив мене любити себе в першу чергу.