Перейти до вмісту

Я вирішила залишитися у квартирі, яку залишив мені колишній. А новий чоловік, якщо не хоче тут жити,то нехай шукає дівчину без минулого та купує собі нову квартиру й виплачують кредити до самої пенсії …

Мій чоловік був їз заможної родини та мав власний бізнес. На річницю нашого весілля він подарував мені квартиру. Жили ми добре, старалися підтримувати один одного. Прожили ми з ним 5 років, але згодом ми зрозуміли, що у нас нічого не вийде. Після розводу, чоловік сказав, що квартиру він залишає мені.

Я зраділа, тому що власного житла у мене не було. Коли я розказала батькам, то вони вимагали віддати квартиру Максимові, щоб люди про мене нічого поганого не говорили. Я категорично була проти відмовлятися від квартири, аже з чоловіком ми розійшлися мирно, буз образ та скандалів. Тоді я вирішила, що усім буду говорити, що ця квартира залишилася мені у спадок від дідуся.

Пройшло 3 роки, і я познайомилася з хорошим хлопцем Дмитром і через деякий час ми вирішили одружитися. Так, як у мене була однокімнатна квартира і місця було не дуже багато, то Діма сказав продати її, а він докладе ще трохи грошей і купимо нову і більшу квартиру. Він також хотів бути власником квартири.

Читайте також: Смачний та ніжний апельсиновий кекс з курагою

Ми часто з ним сварилися через це, а одного дня він прийшов, і сказав, що знайшов людей, які можуть оцінити житло та швидко знайти покупців. Після цього, я зізналася Дімі, що квартира це не моя, а мого колишнього чоловіка. Після моїх слів, він категорично відмовився жити у цій квартирі, адже йому навіть бридко подумати про те, чим ми там займалися з колишнім.

Я довго думала, але все ж таки вирішила залишитися у свої квартирі, а він якщо не хоче, то нехай шукає дівчину без минулого та купує собі нову квартиру й виплачують кредити до самої пенсії …