Перейти до вмісту

Я вирішив віддати свою матір у дім пристарілих, та потім я дуже пожалів. Її останні слова перевернули моє життя

На днях, як завжди я ішов з роботи та зустріч сусіда він сидів біля під’їзду, на лавочці і плакав.

Йому було років 55 десь уже, я побачив по його обличчя, що у нього якесь горе сталося.

Звичайно я запитав, чи можу я йому чимось допомогти, на що він мені відповів: «мені вже ніхто не зможе допомогти, я буду жити з цим до кінця своїх днів, немає мені прощення».

Він розповів мені про свій біль та горе, що турбує його і мучило його зсередини.

Його мати попала у лікарню, вона останнім часом не має здоров’я стан погіршився, але він не в силах їй допомогти.

Діло не в коштах він не є бідна людина, просто його мама вже старенька і всі болячки даються взнаки.

Років шість тому, він не мав змоги дивитися за мамою і віддав її у будинок пристарілих.

Вона не була геть безпомічна, але вона погано ходила і потрібно було продукти приносити та готувати.

Читайте також: Курячі бедра у апельсиново-соєво-гірчичному маринаді

І він вирішив, що йому буде зручніше відправити її в будинок пристарілих, щоб за нею був належний догляд. Ну, якщо чесними бути, то йому було зручніше так думати, щоб його совість була чиста.

Чоловік працює директором в будівельній компанії, і був змушений багато часу проводити на роботі. Він рідко відвідував матір в будинку для літніх людей, робота, жінки, друзі, як-то було не до цього. І ранком сьогодні вона потрапила в лікарню подзвонила медсестра з лікарні і сказала, щоб він приїхав. Він відразу поїхав до мами, йому стало встидно перед самим собою, бо останній час він майже мати не відвідував.

Вона виглядала дуже xвopoбливо, а дихання супроводжувалося хрипами, а колір обличчя був якимось неживим. Звернувшись до сина, вона попросила вислухати її, не перебиваючи, так як їй дуже важко говорити.

Ті слова, які вона сказала своєму синові, назавжди залишаться в його пам’яті, ці слова він не забуде до кiнця cвого життя:

«Любий синку, ти не сердься, на те, що я не повідомила тобі про свою xвopoбу, просто в тебе багато роботи, і я не хотіла тебе турбувати.

Я знаю, що мені залишилося не довго, хоча лікарі звичайно мовчать. Я хочу з тобою попрощатися, я просто хотіла тебе побачити і переконатися, що з тобою все добре, адже я так давно тебе не бачила. Я боюся за тебе, щоб ти ніколи не зазнав подібного, щоб твої діти завжди дбали про тебе. Жаль, що я не дочекаю онуків, не побачу як вони ростуть та не почую їхній сміх. Ти вже будь-ласка не затягуй, одружуйся, заведи сім’ю, адже сім’я, це найголовніше в житті, і я хочу … » Тут жінці стало погано, і він побіг кликати лікаря.

Жінка так і не прийшла до тями, лікарі нічого не обіцяють, тільки говорять вірте в краще і приходьте по частіше, адже вона сильно сумує за вам. Бережіть своїх рідних та батьків, приходьте до них частіше!