Перейти до вмісту

Я вирішив зрадити дружині, але на наступний ранок, я проснувся і кардинально змінив свої плани. Дітей завіз до своєї мами, сам вранці замовив чарівний букет квітів й приніс їх разом зі сніданком в ліжко дружині

З Олею ми кохали один одного та жили щасливо, але з появою дітей, усе змінилося. Цей побут тільки гнітив, тому стосунки були не найкращі. Щодня хатні клопоти, діти, незадоволена дружина. Я вирішив зрадити своїй жінці й повністю звинувачував в такому бажання її: мені набрид її замучений вигляд, постійні крики та діти в нашому ліжку.

Місяць тому, до нас на роботу прийняли нову секретарку Марину. Вона була дуже красива та життєрадісна. З часом квіти почав її приносити, ми ходили в кафе — все йшло до довгоочікуваного моменту. Так день за днем, і одного вечора Марина запросила мене до себе додому.

У той момент, я дуже був радий, адже так довго чекав цього моменту! Йдучи додому, і мене в голові вже були думки про цей пристрасний завтрашній день. Жінки набагато розумніші від нас. Моя дружина помітила моє щасливе обличчя, але ні слова не сказала. Вона мовчки зробила вечерю і пішла спати.

Я наївся, сходив в душ, повертаюся в спальню, настрій бойовий, розігрітий завтрашнім побаченням. Дружина вже спала, і в її руках був фотоальбом наших старих фотографій. Вирішив переглянути, все одно не можу заснути.

Ліг поруч з дружиною, яка вже так мені остогидла, й дивлюся фотографії, коли все було по-іншому. Коли я ще був щиро в неї закоханий. На фотографіях дружина була дуже красивою та життєрадісною. Давно я вже її такою не бачив.

Читайте також: Мені було важко з трьома дітьми. Я прочекала коханого 5 років, поки не дізналася, що у нього на чужині вже інша жінка

На мене нахлинули спогади. Перед очима ті емоції та почуття, коли я бігав до неї з квітами, подарками, згадував наші нічні прогулянки та зустрічі сонця.

Того вечора у мене в голові все змішалося: дружина, діти, секретарка… А б дуже хотів, щоб моя дружина була така, як колись.

І зрозумів. Я ж можу себе як раніше поводитися. Вона теж не хлопця з фотографій бачить. Вічно прихожу з роботи втомлений, пиво-футбол, давай сама … А що вона сама? У кафе себе зводить, поки я туди веду секретарку з роботи? Сама собі квіти купить?

На наступний ранок, я проснувся і кардинально змінив свої плани. Дітей завіз до своєї мами, сам вранці замовив чарівний букет квітів й приніс їх разом зі сніданком в ліжко дружині.

Дружина здивована глянула на мене та не розуміла, що сталося. Давно вже не бачила від мене такої уваги. На її обличчі появилася посмішка , в яку я колись закохався з першого погляду. А як вона квітам зраділа!

Ввечері ми з дружиною пішли в ресторан. Згадали наше життя, яке було колись.

За кілька днів ожила моя дружина, стала веселою та красивою …