Перейти до вмісту

Я вже втратила віру, що колись зможу схуднути. У мене одна надія на свекруху. Вона мене любить. А чоловік, сподіваюся, сім’ю не кине, щоб маму не засмучувати.

У мене зараз троє дітей. Старшому, Андрію, 5 років, Оксанці – 3, і Олежику всього пів року. Не лекгко бути мамою трьох малих дітей. А про себе, як про жінку, геть чисто забула.

Я познайомилася з чоловіком своїм пізно, мені вже було майже 30. Я і не думала, що сподобаюся йому, високий, колишній баскетболіст, керує відділом. Але у нього на мене були серйозні наміри. Він мене одразу з мамою познайомив. Свекруха у мене чудова жінка. Вона мене любить, завжди на моїй стороні. Вже після весілля Ірина Богданівна, моя свекруха, мені зізналася, що це вона підштовхнула сина до одруження. Так що весілля ми зіграли через пів року.

Потім Андрійко народився. І від тоді я з декрету в декрет ходжу. Ходимо на різні розвивальні заняття, старший на танці ходить і на малювання. Так що спілкування дітям вистачає. Одним словом, мама я чудова. Але є одна проблема – після народження дітей я дуже поправилась. Ми коли з чоловіком познайомилися, я 50 кілограм важила. Ну і в спортзал ходила 2 рази в тиждень після роботи. А зараз коли? Пробувала вдома займатися, але то діти заважають, то відчуваю себе погано. Ось і важу вже під 80.

Спочатку чоловік навіть говорив, що мені йде такою кругленькою бути. Але зараз йому відверто це почало не подобатися. Почав говорити такі речі: «Ти недоглянута. Так що якщо мені сподобається інша жінка, нарікай на себе. Я одружився зі стрункою і спортивною дівчиною, на яку ти зараз зовсім не схожа». Мені було дуже неприємно від цього. Так чоловік заробляє добре. Але у нас скільки витрат, діти, одяг для них, різні гуртки, кредит на квартиру та щей свекрусі ми допомагаємо, так що на мене уже грошей не вистачає.

Читайте також: Смачний салатик до святкового столу з крабових паличок та грибів.

Та й взагалі, я після своїх 50 кг, тепер не можу навіть одяг собі вибрати. Приходжу в магазин, приміряю, що не одягни – почуваю себе слоном. Я вже втратила віру, що колись зможу схуднути. У мене одна надія на свекруху. Вона мене любить. А чоловік, сподіваюся, сім’ю не кине, щоб маму не засмучувати.