Перейти до вмісту

Я залишилася удвох з начальником, в одній кімнаті, а чоловік спокійно поїхав додому.

Недавно начальник чоловіка запросив нас в гості на вечерю. Все пройшло чудово, і ми вирішили залишитися на ніч, тому що випили. Але в останній момент чоловік згадав, що робоча машина стоїть біля нашого будинку і поїхав ночувати додому.

Я залишилася удвох з начальником, в одній кімнаті, а чоловік спокійно поїхав додому. І я подумала, може йому взагалі по барабану на мене, а мені 32 роки, я сповнена сил. Після того, що сталося, чоловіка підвищили…

Недавно начальник чоловіка запросив нас в гості на вечерю. Ми посиділи, поїли, випили дорогого віскі і вирішили залишитися там ночувати.

В останній момент чоловік згадав, що робоча машина стоїть біля нашого будинку і поїхав ночувати додому. Я залишилась. Удвох з начальником, в одній кімнаті, в одному ліжку, а чоловік спокійно поїхав додому. Я тільки зараз зрозуміла, що це ненормально! Він знав, що там тільки одне ліжко, і поїхав!

Начальник почав обіймати, мені це подобалося, робив масаж (а ід чоловіка такого не дочекаєшся). Я довго опиралася, але зважилася тільки після фрази начальника: «Що це за чоловік такий, що тебе тут так спокійно залишив?».

І я подумала, а дійсно, може йому взагалі по барабану на мене, та й у нас це відбувається раз в два тижні. А мені 32 роки, я сповнена сил.

Близькість була чудова, мені дуже сподобалося. Не ска

жу, що такого у мене з чоловіком ніколи не було, але, якщо чесно, давно не було… Тепер думаю тільки про його начальника, він такий ніжний, лагідний.
Кличе ще в «гості заходити», а я не знаю, що робити.