Перейти до вмісту

Я застала свого чоловіка з коханкою у нашій спальні. Вийшовши з кімнати, я закричала, а з очей струмком потекли сльози. Не могла повірити, що мій чоловік такий негідник …

З чоловіком, ми живемо уже 6 років, у невеличкій квартирі, яка дісталася мені у спадок від прабабусі. Останнім часом я побочила, що Андрій якось дивно поводиться.Чоловік спочатку жартував, а зараз все частіше почав називати мене ненормальною. Мені було неприємно чути таке від коханої людини, але я намагалась не сприймати це близько до серця.

Того дня я повернулась додому з роботи швидше. Коли я зайшла у квартиру, то побачила чужий жіночий одяг та взуття. Я швиденько побігла в спальню і перед моїми очима постала не дуже приємна картина. Дівчина була молоденькою, десь років 23.

Побачивши мене, наступила тишини, а через пару секунд Андрій промовив:

–  Яка година? Ти ж повинна ще бути на роботі.

Він має рацію, зазвичай я поверталася не швидше сьомої години, але сьогодні я себе погано почувала, та відпросилася в директора, щоб трошки відпочити вдома. Дівчина виявилася досить наглою і одягаючись, сказала мені:

– Ти ще не знаєш, з ким зв’язуєшся, за такими як ти “правильними”психіатрична лікарня плаче.

Читайте також: Простий рецепт ніжних пончиків

У голові у мене все перемішалося, я не могла ні слова промовити у відповідь. Зібравшись силами, я сказала:

– Щоб я тебе за 3 хвилини у своїй квартирі не бачила, пішла геть.

Я просто вийшла у іншу кімнату, а коли почула, що вхідні двері грюкнули, і у квартирі більше нікого не було, я закричала, а з очей струмком потекли сльози. Не могла повірити, що мій чоловік такий негідник.

Я здогадувалася, що у чоловіка є інша жінка і були факти, які це підтверджували, але я не хотіла у це вірити. Я зібрала його речі та подала на розлучення. Тепер прийдеться жити далі самій, от тільки страшно знову довіряти комусь. Як далі складеться життя, час покаже …