Я завжди відкладала половину суми на майбутню квартиру для свого синочка. А нещодавно, я прочитала в телефоні чоловіка досить неприємну переписку.

Моя бабуся завжди говорила мені про те, що зі своїм чоловіком потрібно бути щирою та відвертою. Вона ставила мені у приклад свої відносини з дідусем, якими вона пишалась і йшли завжди нога об ногу.

Але не все відбувається так, як тобі цього хочеться. Це я почала усвідомлювати , ще в студентські роки, коли мені зрадив мій перший хлопець.Але згодом, я покохала ще раз, вийшла заміж та пішла в декрет. Перед народженням дитини я працювала на фірмі в мого колишнього однокласника. Він займався виготовленням різноманітних меблів, робота приносила мені задоволення та стабільний дохід. Я не хотіла довго залишатися в декреті. Вже через два роки, я відправила синочка в дитячий садочок. І згодом я дізнаюся про те, що в фірми є фінансові труднощі, керівництво хоче скоротити штат і я виявилася в їх числі.

Але я вирішила не опускати руки і почала працювати ніби за трьох. Я прагнула, щоб бізнес мого однокласника знов почав стабільно працювати. Мої старання помітили та гідно оцінили. Фірма з часом знов стала затребуваною.

Читайте також:Смішна історія одного продавця.

Мені запропонували підвищення і я була дуже щаслива. Зарплата виросла в 4 рази. Вдома, я одразу похвалилася цим своєму чоловіку про те, що мене підвищили, але вирішила не говорити, що й моя зарплата помітно зросла. Правду знав лише мій шеф. Не знаю чому я в той момент вирішила не говорити це, але надіюь, що зробила все правильно.

З того часу прийшло приблизно шість років. Я завжди відкладала половину суми на майбутню квартиру для свого синочка. Я вважаю, що це було досить правильне рішення. Я не витрачала гроші направо та наліво, а відкладала на майбутнє.

А нещодавно, я прочитала в телефоні чоловіка досить неприємну переписку. Виявляється, що він вже протягом трьох років успішно живе на дві сім’ї.А я нічого про це навіть не знала, та що там, я навіть не підозрювала.Мені було дуже боляче, я не могла повірити. Невже в мене справді ніколи не буде чоловіка, який мені не буде зраджувати, невже в мене така доля. Але я зібрала всі сили в кулак і  вирішила нічого не виясняти, а просто спокійно подала на розлучення.Це було найкраще рішення. Ось такий у мене гіркий досвід виявився. Мені навіть страшно подумати про те, щоб я зараз робила з синочком, якби не створила для нас «подушку безпеки».Тепер я впевнена, що я все зробила вірно, і те що не говорила чоловікові про зарплату, і те, що подала на розлучення.  Тепер я впевнена у своєму майбутньому і раджу всім вчиняти аналогічно.

Не потрібно витрачати гроші на безглузді речі. Завжди потрібно думати про майбутнє, ніхто і ніколи не може бути впевнений в ньому. І що станеться з нами за кілька років, ми теж не можемо знати. Тому найкраще рішення – це обмежити себе зараз, щоб зберегти на потім.