Перейти до вмісту

Я знову закохалася в колишнього чоловіка через роки після розлучення

Мені здається, я знову закохалася в свого колишнього чоловіка, як в молодості.

– Тань, та ти що? Він же сам від тебе тоді пішов, кинув з двома дітьми! До вертихвістки тієї поспішив в інше місто, навіть до дочок за стільки років ні разочка не приїхав. Не дури, давай, викинь його з голови!

– Катя, кажу ж, пробачила. Та й стільки всього за ці роки відбулося. Може і сама я не права була тоді, можна було по-іншому себе повести, щоб не побіг на сторону мій Семен.

Тетяна і Семен були звичайною радянською сім’єю. Обидва в науці працювали. Мимохідь двох дітей нapoдили, дочок-погодок. Джерело

Тетяна, хоч і була хорошою мамою, роботу не кидала, а ось на чоловіка часу зовсім не залишалося.

Семен тоді часто у відрядження їздив з наукових питань. Ось і знайшов собі віддушину на стороні, в іншому місті познайомився з жінкою, з якою зав’язався у нього серйозний роман.

Читайте також: Коли дві найближчі людини в житті зрaджyють тебе, то це кінець. Це кінець вірі і любові.

Чому чоловіки починають шукати уваги на стороні? Питання складне і відповідей на нього багато. Можна назвати основні:

1. Просто склад характеру. Чоловік, навіть за ідеальних умов в сім’ї, буде дивитися на сторону, якщо він велелюбний сам по собі. Такі відносини не вважатимуться для нього зрадою, швидше за просто розвагою.

2. Дружина не задовольняє. Тут мова йде, як про iнтимнe життя, так і про душевні відносинах. Можливо, у жінки просто не вистачає сил і часу, вона дуже зайнята роботою, будинком, дітьми.

Утворюється «пробіл» у відносинах з чоловіком, який з часом чоловік намагається заповнити поза сім’єю.

3. Закомплексованість чоловікa. Немає видатних досягнень в житті, але дуже хочеться бути «переможцем» в чому то, нехай навіть в завоюванні жіночих сердець. Ну і що, що дружина є, нічого страшного, зате таке підвищення у власних очах!

4. Нудне життя. Чоловіки погано реагують на рутину. Маленькі діти, дружина в домашньому халаті, ні в кіно не сходити, ні на морі не з’їздити.