Перейти до вмісту

Як боротися з поганим настроєм.

Під хорошим настроєм найчастіше мається на увазі внутрішня готовність до нових звершень, відкритість в спілкуванні, доброзичливість до людей і навколишнього світу , радість до життя. Під поганим — все те ж саме, але під знаком «мінус». Наскільки смачною вийшла ранкова кава, чи подобаєтеся собі сьогодні в дзеркалі, чи добре пройшла ніч і вчорашній вечір, чи є гаряча вода — все це може з легкістю вплинути на формування ранкового настрою і цілого дня в подальшому. Але, не будемо заперечувати, що є ситуації, коли настрій огидний, і, ні посмішка чоловіка або дружини, ні добрі слова оточуючих, ні навіть чашечка свіжої меленої кави не здатна зробити світ навколо трішки кращим. Чому? Чи можливо управляти своїм емоційним станом? Розгляньте кілька способів, як можна “обхитрити” себе і навчитися контролювати внутрішню позитивну енергію .

Припиніть спізнюватися

Ранок — найважливіший момент у формуванні настрою на весь день, тому дуже важливо приділити йому більше уваги, а не бігати по дому в поспіху, рахуючи кожну секунду. Всього лише тридцять хвилин дозволять посидіти задумавшись з чашкою кави і поміркувати про щось приємне. Сучасні люди скрізь поспішають, і немає навіть хвилинки озирнутися, подивитися на світ навколо, помітити посмішку перехожого. Життя сповнене приємних дрібниць, які формують гарний настрій, потрібно просто почати їх помічати.

Розмова з друзями

У моменти поганого настрою не хочеться ні з ким спілкуватися, а тим більше самому комусь дзвонити. Але, якщо все-таки людині вдалося додзвонитися, проаналізувавши розмову, розумієш, що людина зарядила тебе енергією, стало легше, а сонце яскравіше! Робіть над собою зусилля, телефонуйте самі, ну або просто відповідайте на дзвінки.

Зробіть перестановку вдома

Так, це досі працює і дозволяє поглянути на світ під іншим кутом. Будь-яка рутина рано чи пізно призводить до депресії, так давайте просто до неї не доводити і вчасно робити в житті невеликі зміни. Ніхто не знає вас краще вас самих, передбачайте настрій, надихайте собою людей навколо, нехай це увійде у звичку .

Читайте також: Чи можна змішувати сиру і кип’ячену воду.

Мрійте

Придумайте мрію, візуалізуйте її у себе в голові, уявіть, що вона дуже навіть реальна і скоро збудеться. Розповідайте про неї близьким, знайдіть підтримку оточуючих, нехай вона придбає форму, колір і навіть терміни виконання.

Життя прекрасне в будь-яких його проявах. Любіть себе і життя, двох схожих доль не буває, а поганий настрій або хороший — це просто вибір, який необхідно зробити. Вибирайте хороше.