Кисломолочний сир славиться легким засвоєнням організму, цінними білками і протеїнами, під час розщеплення вони створюють важливі для життєдіяльності амінокислоти.
Кисломолочний сир багатий на цінні речовини, вітаміни групи Р, В, А, Е, фолієву кислоту. У ньому міститься магній, кальцій, цинк, фтор, мідь, залізо і фосфор. Завдяки кисломолочному сиру організм людини отримує кальцій, що зміцнює кісткову тканину.
Але, варто не забувати, що кисломолочний продукт — швидкопсувний продукт. Якщо він несвіжий, то є ризик появи в ньому кишкової палички. Зберігати його можна не більше 2-3 діб в холодильнику.
Читайте також: Як знизити навантаження на очі.
Переїдання кисломолочного сиру і страв з нього, загрожує здоров’ю, зокрема, для функціональної діяльності печінки. Дієтологи рекомендують з’їдати не більше 250 г в день і не частіше 2-3 разів на тиждень. Тільки при правильному вживанні ви відчуєте користь сиру для організму.
До речі, медики не радять включати у свій раціон глазуровані сирки, тому що вони містять консерванти і емульгатори, а ще вонимають високу жирність.