Перейти до вмісту

Як доглядати за помідорами, щоб мати гарний урожай

Πідживлюйте

Томати потрібно пудрити деревним попелом. Це вперше роблять тоді, коли рослина пускає цвіт, при цьому потрібно ретельно зволожити землю. Використовують не більше 3 ст. л. попелу на 1 кв. м землі.

Рослина буде міцною та не стане перегнивати, якщо наповнювати яму добривом. Це може бути мульча з трави, попіл, кореневі підживлення та інші мікроелементи. Удобрюють також ще деревним попелом або пекарськими дріжджами один раз на два тижні до кінця періоду вегетації. Для цього змішують 100 г дріжджів, 100 г піску у 3 л води. Потім беруть одну склянку цього розчину та додають її у 10 л води. На один кущ використовують 1 л добрива.

Читайте також: Користь олії виноградної кісточки: це повинна знати кожна жінка

Зміцнюйте кopенeву cиcтeму

Міцні корені допоможуть отримати рясний врожай томатів. Для цього потрібно регулярно проводити підгортання землі. Вперше грунт підгортають вологою землею, одразу після того, як з’являться зародки нового повітряного коріння.

Наступне підгортання відбувається тоді, коли пагони отримають синє забарвлення. Після цього слід ще ретельно замульчувати кущ хвоєю та торфом.

Прибирайте вce зайве

Слідкуйте за станом овочів, пасинкуйте кущ та прибирайте нижнє листя, яке торкається землі. Видаляйте зайві пасинки, що видаляють між стеблом та листком.