Перейти до вмісту

Як донести, що моє весілля не змінить ставлення до сестри і менше любити я її не почну, але і нехтувати особистим життям заради неї я не готова?

— Ми з Христею, моєю сестрою, дуже близькі. Вона всього на півтора роки молодша за мене, ми з нею завжди все робили разом, батьки навіть постаралися віддати нас в один клас, щоб не розлучати, — розповідає Богданка.

— Я її дуже люблю, ми з нею не просто сестри, ми — найкращі подруги, але останні кілька років наші стосунки зіпсувалися. Після коледжу я поїхала в сусіднє місто, влаштувалася на непогану роботу. Якщо я не приїжджала на вихідні додому, сестра приїжджала до мене.

Але наша ідилія закінчилася, коли я почала зустрічатися з Павлом. Коли я познайомила його з сім’єю, Христина навіть пораділа за мене. Але з кожним місяцем наші з нею стосунки ставали прохолоднішими.

Читайте також Вишенькою на торті стало його прохання позичити гроші на те, щоб заплатити за бургер. Те, що їй доведеться платити за себе, Таня зрозуміла давно, але виявилося, що довелося і кавалера пригощати.

Після того, як Павло зробив мені пропозицію, з сестрою взагалі почало діятись щось незрозуміле , спочатку я подумала, що вона небайдужа до мого нареченого. Вирішила з нею поговорити начистоту.

Христина розповіла, що мій наречений її зовсім не цікавить, вона просто боїться, що ми більше не будемо такими ж близькими, як раніше. Я спробувала їй пояснити, що моє сімейне життя ніяк не вплине на наші стосунки, але, на мій погляд, мої аргументи не подіяли — сестра й надалі намагається маніпулювати мною, робить все, щоб я менше часу проводила з Палом.

Я розумію, що вона сумує за мною і ми дещо віддалилися одна від одної, але я теж не можу присвятити їй своє життя, я хочу сім’ю, чоловіка, дітей, а не носитися з нею, як з писаною торбою, і виконувати всі її примхи. Останнім часом у мене складається відчуття, що Христя — моя дочка, а не сестра.

Як донести, що моє весілля не змінить ставлення до сестри і менше любити я її не почну, але і нехтувати особистим життям заради неї я не готова?