Перейти до вмісту

Як друга половинка впливає на нашу зовнішність

Макіяж

Самотні жінки фарбуються дуже яскраво і помітно, в той час як зайняті або заміжні намагаються уникати надмірно великої кількості макіяжу на обличчі. Якщо ви бачите жінку, яка практично завжди фарбується дуже стримано, швидше за все, вона заміжня або давно в стосунках.

Зачіска

Коли жінка одна, вона намагається більш творчо підходити до вибору зачіски. Вона робить різні укладання, фарбує волосся в незвичайні кольори. У тривалих відносинах вона про це забуває. Якщо ви бачите дівчину або жінку з незвичайною зачіскою, значить, вона, швидше за все, не в стосунках.

Стан тіла

Дівчата і жінки, які перебувають у відносинах, частіше бувають трохи більше вгодованими, тому що менше стежать за фігурою. З іншого боку, існують дослідження канадських вчених, які стверджують, що важливо враховувати її попередній стан. Якщо жінка завжди стежила за фігурою, то вона може тимчасово перестати. Якщо вона ніколи не стежила за своєю зовнішністю, наявність чоловіка може стати приводом почати ходити в спортзал. Словом, в цьому плані жінки часто вчиняють по-різному. Важливо знати, якою жінка була до відносин.

Читайте також: Які знаки зодіаку здатні змінити світ

Одяг і парфум

Дослідження показали, що жінки, що знаходяться в пошуках, набагато частіше надягають на себе яскравий і помітний одяг, а також користуються парфумом. З появою чоловіка палітра може не змінюватися, але стиль змінюється абсолютно точно. Глибокі вирізи і короткі спідниці йдуть. Їм на зміну приходить облягаючий одяг. Дослідження в цій області говорять про те, що жінки частенько починають забувати про використання духів або запахи стають більш стриманими.

Всі описані вище дії дуже сильно змінюють жінку або дівчину. Вчені вважають, що в цілому відносини знижують зовнішню привабливість жінки. Це досить очікувано, адже пошуки другої половинки припиняються. Сенсу виглядати яскраво і привабливо вже немає.

Проте все вищеописане не відштовхне чоловіків і не перетворить красуню в сіру мишу, тому не варто боятися, що відносини негативно позначаться на вашій красі. Найголовніше для жінки — уникати неочевидних помилок, які перетворюють її в стару: ці помилки дійсно можуть нашкодити.