Перейти до вмісту

Як із магазинної курки «вигнати» всю хімію: порада працівника м’ясокомбінату

Подейкують, що за допомогою сучасної курятини можна лікувати ангіну та дистрофію – настільки в ній багато антибіотиків та іншої хімії.

Є версія, що курятину обробляють формаліном, щоб довше зберігалася охолодженою.

Однак є способи, які дозволять позбутися цієї хімії. Хитрощі розкрив працівник м’ясокомбінату.

Для супу

Якщо готують суп, то тушку кладуть у каструлю, заливають водою доверху, додають сіль (1 ст. л. на 1 л води) та ставлять на повільний вогонь.

Мета не в тому, щоб бульйон швидше закипів. Навпаки, курка має варитися довше. Коли вода закипає, каструлю прибирають із вогню. Курка остигає у цьому бульйоні протягом 20-30 хвилин.

 

 

Читайте також: Як швидко зварити буряк: трюк, про який не знають багато господинь

 

 

Потім перший бульйон зливають. Курку промивають та варять суп на новій воді. Уся хімія залишиться у першому бульйоні. Проте жиру у м’ясі також залишиться небагато. Якщо бульйон потрібен наваристий, то купують домашню курку.

Для другого

Спочатку слід видалити шкірку та жир. Вони – найвища концентрація антибіотиків і гормонів. Далі розводять у холодній воді (1 л) сіль (3 ст. л.) та оцет (1 ст. л.).

М’ясо поміщають у цей розчин, щоб воно повністю занурилося. Ставлять на 3-4 години на прохолодне місце. Після цього промивають тушку та готують страву.

Слід пам’ятати, що курка замочується в солоному розчині, тому під час приготування потрібно знизити кількість солі, що додається.