Перейти до вмісту

Як колір гаманця впливає на ваш фінансовий стан?

Гаманці – найбільш підходящий аксесуар для купюр і справа не тільки в зручності. Правильно підібраний колір гаманця здатний акумулювати грошову енергію! А якого кольору повинен бути гаманець, щоб найбільш ефективно залучати фінанси?

Чорний

Чорний гаманець асоціюється з землею. Такий колір гаманця притягує гроші людям з традиційними поглядами. Щоб підсилити ефект, слід купити чорний або темно-коричневий гаманець зі шкіри – натуральний матеріал забезпечує найбільш ефективне примноження капіталу.

Червоний

Колір, який сприяє для залучення грошей, генерує енергію купюр, сприяє їх швидкому примноження, проте підходить він не всім. Аксесуар червоного кольору призначений для активних, сміливих власників. Важливо пам”ятати, результат дає тільки недешевий червоний гаманець. Краще купити гаманець зі шкіри, рекомендується – з лакованою поверхнею.

Білий

Цей колір символізує достаток. У таких портмоне готівка є завжди, і її кількість примножується. Аксесуар дарує власникові благополуччя, стабільність, упевненість в майбутньому.

Читайте також: Чи впливає колір одягу на настрій і поведінку? Якщо так, то як саме?

Жовтий

Спокійний колір гаманця для залучення грошей, який діє делікатно, але ефективно. Такий аксесуар підходить людям, для яких гроші-не самоціль. Він створений для творчих людей, романтичних натур, мрійливих власників. Щоб домогтися ефекту, потрібно купити портмоне, із гами жовтих відтінків, зроблене з натуральної м’якої замші, ворсинки матеріалу не відпускають енергію грошей.

Зелений

Цей колір асоціюється з кольором купюр. Рекомендується вибрати зелений гаманець, або ще краще, темно-зеленого кольору: діє ефективніше.

Синій

Вся палітра синього – негативні кольори для портмоне. Вони мають катастрофічний вплив на засоби: вони постійно будуть «зникати», танути на очах. Синій символізує мінливість усього сущого. Тому колір, що притягає гроші, повинен бути далеким від цієї гами.