Поради

Як має виглядати жінка, щоб сподобатися чоловікові.

Кожна жінка дуже б хотіла знати, як має виглядати , щоб сподобатися чоловікові.

Як би багато не було сказано про те, що головне для жінки – це внутрішня краса, на жаль, чоловіки в першу чергу звертають увагу на зовнішність. Такі вже чоловіки і з цим нічого не поробиш.
Ну, по – перше, чоловіки віддають перевагу жінкам доглянутим, тому жінка повинна виглядати завжди красиво й охайно.

Доглянутість в понятті чоловіків – це красивий і правильний макіяж, чисте і укладене волосся, красива, оксамитова, шкіра і ще, що немало важливо – це її охайний одяг, підібраний за віком, адже погодьтеся, що якщо жінка похилого віку одягнена не за віком навряд – чи це красиво? Вона, безумовно, не повинна слідувати всім тенденціям моди, хоча, було б непогано, але те, що все повинно гармонувати в одязі, це потрібно мати на увазі кожній жінці.

Так само велику роль відіграє правильно підібрані аксесуари– надмірна їх кількість робить жінку вульгарною, а от якщо все правильно підібрано, то це накине жінці ще декілька позитивних балів. А якщо ще й правильно підібрати парфуми, які підкреслять її справжню індивідуальність, то завдання сподобатися чоловікові стає вже не таким складним.

Далі, це, звичайно, доглянуті і красиві руки. Часто жінки не надають особливої уваги нігтям і рукам, але ж, багато хто не знають, що відсутність манікюру і шорстка, суха шкіра рук додає недбалості зовнішньому вигляду.

Читайте також: Відносини з сестрами іноді бувають різними. Людмила завджи завидувала молодшій сестрі, тому вирішила забрати її чоловіка.

На думку чоловіків, риси обличчя мають бути правильними, розтлумачити це досить складно, тому що в кожного чоловіка свій ідеал жінки, але якщо вже узагальнювати, то під правильними рисами чоловіка найчастіше мають на увазі особа з гарним і якісним макіяжем і відсутність на ньому яких-небудь фізичних дефектів. Тому, виходячи з вищесказаного, якщо дуже постаратися будь-яка особа можна при бажанні може стати красивою.

Для чоловіків важлива фігура. В цілому чоловік звертає увагу на пропорції і рівну, красиву поставу. Адже правильна постава робить жінку стрункішою і привабливішою. Чоловіки найчастіше віддають перевагу струнким жінкам, з підтягнутим животиком і без рясних жирових складок. Хоча є чоловіки, яким більше подобаються повненькі жінки.

Щоб сподобатися чоловікам жінка повинна бути сильною і впевненою в собі. Внутрішня впевненість у жінки в своїй красі, передається чоловікові, який знаходиться з нею поряд. Недарма кажуть, що щаслива жінка – це та жінка, яка вважає себе гарною.

Чоловіки підсвідомо тягнуться до тих представниць слабкої статі, у яких немає проблем. Будь-яка людина жадає знаходитися поряд з тією людиною, яка вважає себе щасливим. З такою людиною комфортно і цікаво спілкуватися.

Навряд чи чоловікові подобається слухати тих жінок, які постійно скаржаться на своє життя і свої проблеми, які у неї є на даний момент, тим більше, що все це і є автоматично прикладом внутрішньої краси і розуму жінки. Адже якщо жінка постійно посміхається, сяє від щастя, значить, вона працює над собою, і в неї багатий, гармонійно-розвинений внутрішній світ. Ні для кого не секрет, що красива посмішка обеззброює будь-якого чоловіка, а сумною і похмурою жінці навряд під силу його підкорити.

Можна ще багато говорити про те, як повинна виглядати жінка, щоб сподобатися чоловікам, але найважливіше, що повинна знати кожна жінка це те, що якщо вона любить і цінує себе, подобається собі, то і чоловіки будуть до неї ставитися прихильно. Адже не дарма кажуть, що якщо хочеш змінити ставлення до себе – зміни спочатку себе.