Перейти до вмісту

Як нас обманюють в магазинах маркетингові ходи, які потрібно знати

1. Пробудження апетиту

Найкращий спосіб викликати бажання слиновиділення терміново купити що – не будь пожувати.  Запах та вигляд вас зваблюють і вам хочеться їх скоштувати. Плюс якщо в магазині є дегустація безкоштовна то ви обов’язково спробуєте і відчуєте себе зобов’язаним віддячити магазин. Тож імовірно ви придбаєте товар який спробували.

2. Упаковка в якій продукти швидко псуються

Досить часто булочки або свіжий хліб продають у паперовому пакеті це виглядає гарно так, але ця булочка чи хліб швидше засохне в такім пакет і вам доведеться знову йти в магазин.  Маркетинговий хіт можна теж так назвати. Коли ви приходите в магазин старайтеся брати продукти в такій упаковці в якій довше будуть зберігатися.

3. Гіпноз музикою

Якщо в супермаркеті звучить голосно музика будьте пильні адже мелодію включають гучно коли потрібно підвищити продажі на максимум. В Америці провели дослідження, що гучна музика приводить людей до спонтанних покупом.

4. Кольоровий оформлення

Зверніть увагу на зовнішінсть магазину і кольорову гаму. Зовні магазин пофарбований в оранжевий, жовтий, синій, а коли ви заходите всередину вже бачите більше холодні відтінки – зелений, сірий. Ці кольори впливають на людей і тоді покупці витрачають більше коштів чим мали б. В журналі Business Review, стверджують: магазини, які оформлені в синьо-зелених відтінках, клієнти залишають на 10% більше грошей ніж в тих, чиї стіни і стелажі пофарбовані в теплі кольори.

Читайте також: Що відбувається з нашим організмом при вживанні чорного шоколаду

5. Стійки біля кас

Переважно на на касах маркетологи розміщують не завжди потрібні і дорогі дрібниці: морозиво, шоколадки, желейні цукерки в яскравих тонах, вологі серветки, дезінфікуючі засоби для рук. Це зроблено для того, що ви втомившись вибирати по залу на касі розслабитеся і купите собі або дитині нагороду і на жаль це досить продуктивно працює.

6. Доповнюють товари

Ви прийшли в супермаркет за крекером в шоколаді, а поруч побачили шоколадні палички і ви не помічаючи кладете це собі у корзину. Такі комбінації досить добре спрацьовують.