Перейти до вмісту

Як невдалий макіяж псує селфі

*Багато пудри

 

«Якщо перестаратися з матуючої пудрою, обличчя виглядатиме неживим, а шкіра втратить свіжість», – говорить відомий візажист Келлі Бартлетт.

 

Як виправити: щоб шкіра виглядала свіжою, припудрюйте тільки проблемні зони обличчя – середину лоба, підборіддя, область під очима і крила носа. Щоб макіяж виглядав акуратно, наносьте пудру маленьким пензликом для тіней.

 

*Занадто яскраві брови

 

«Непрозорі, темні, ніби виліплені брови виглядають неприродньо, – говорить Келлі. – Ворсисті і широкі брови – кращий варіант для селфі».

Як виправити: використовуйте туш або кольоровий гель для брів, щоб зробити волоски товщими і довшими. Заповнюйте простір між ними легкими рухами олівця. Потім причешіть їх, пом’якшуючи лінію брів.

 

 

Багато хайлайтеру

 

«Між сяйвом і блиском шкіри проходить тонка грань. Правильно нанесений хайлайтер може створити неземний, ніби сяючий зсередини образ, але забагато блиску змусить ваше обличчя сяяти як диско-куля», – пояснює Келлі.

 

 

Як виправити: для селфі найкраще підійде кремовий хайлайтер. Наносьте його легкими рухами на вилиці, зону над верхньою губою і на внутрішні куточки очей. Уникайте наносити засіб на середину щік і лоба.

 

Погано нафарбовані вії

 

«Для зйомок на камеру їм потрібно приділити особливу увагу. Короткі прямі вії надають погляду втомленого вигляду», – говорить Бартлетт.

 

 

Як виправити: підкрутіть вії щипцями для завивки протягом щонайменше 30 секунд. Потім нанесіть кілька шарів ультрачорної туші, щоб зафіксувати вигин. До речі, цікаве селфі може вийти, якщо ефектно прикрасити вії.