Перейти до вмісту

Як підкорити чоловіка при першому знайомстві

Цікавість викликають люди, які поводяться нестандартно. Не задавайте дурних і банальних питань, уникайте заїжджених фраз і зневіри. Наприклад, відмінним інструментом для створення сильної зацікавленості може бути гранична відкритість. Можна зізнатися чоловікові в симпатії, зробити йому комплімент, але не показувати захоплення.

Ваш одяг не повинен бути зухвалим. Чоловіки люблять обтягуючі наряди, проте глибокі декольте і короткі спідниці вийшли з моди. Потрібно від цього йти, якщо вам хочеться завойовувати увагу сучасних чоловіків. Жіночний і акуратний образ — кращий спосіб привернути до себе увагу.

Багато хто чув про те, що потрібно дивитися чоловікові в очі, але тут є кілька важливих моментів, про які не можна забувати. Найперший контакт не повинен тривати довше трьох секунд. Після цього можна відвести погляд. При цьому не забувайте мило і загадково посміхатися.

Читайте також: Ми не помічаємо старих людей вони для нас невидимки

Навіть якщо у вас зовнішність богині, смуток і туга в очах скажуть чоловікові про те, що з вами краще не знайомитися. Як показують дослідження, чоловіки найчастіше звертають увагу на жінок, які транслюють доброту і посміхаються. Якщо у вас поганий настрій, краще дочекатися моменту, коли він стане кращий. Лише після цього можна йти знайомитися з тим, хто вам подобається.

Знайомство має завершитися якомога швидше, але не дуже швидко. Починаєте розмову, дізнаєтеся ім’я, обмінюєтеся контактами, а потім йдіть. У жодному разі не можна допускати незручного мовчання.

Все вищеописане допоможе будь-якій жінці стати більш бажаною в очах чоловіків, з якими вона розмовляє.