Перейти до вмісту

Як після цього довіряти дружині? Якби не донька, то подавби на розлучення, чесне слово

У нас в родині є машина. Не шикарна, але досить пристойна іномарка.

Я завжди відводжу дружину на роботу і забираю її звідти.

У неї є права і вона вільно бере машину, коли їй це треба. Але дружина вирішила, що їй потрібен свій автомобіль! І купила його без мого відома у змові з братом, ще й в кредит! Навіщо такі витрати?

Я намагався їй пояснити, що в цьому немає необхідності, але вона стояла на своєму. Мало того, що немає грошей на таку покупку, так ще й витрати зайві. Я б зрозумів, якщо б у нас зовсім не було авто, але навіщо такі витрати? Адже є й інші проблеми, як наприклад, придбання більш комфортного житла. бо живемо в однокімнатній квартирі.

Читайте також Мені здавалося, що я роблю правильну річ. Допомагаю чоловікові самореалізовуватися. Адже саме так і роблять хороші дружини.

Дружина образилася і за допомогою свого брата купила машину в кредит. Спочатку говорила, що гроші їй дали батьки, але я не повірив. Ніяких накопичень у них немає, живуть від зарплати до зарплати. Часто тесть і теще навіть просили допомоги у нас. Звідки раптом у них гроші?

Я вирішив запитати її батька, і він, на мій подив це підтвердив, розповівши про якусь міфічну спадщину. Я не повірив, але вдав, що вірю. Потім став помічати, що нам не вистачає грошей на сімейні потреби, хоча заробляємо нормально.

Помітив це по продуктам і зрозумів, що дружина почала економити. Але не на собі, а на харчуванні. Сама ж вона як і раніше, купувала дорогий одяг, косметику.
Я здогадувався, що гроші у когось зі знайомих позичені, але не знав, як це з’ясувати.

Не питати ж всіх друзів і родичів навпростець!
Але все прояснилося навіть швидше, ніж я очікував. Прийшла смс з банку про прострочені платежі на моє ім’я.

Я спочатку не повірив, а коли прочитав, то дізнався, що дружина в графі «поручитель», записала мене і мій контактний номер!

Моєму обуренню не було меж. Я показав їй смс, дружина зробила круглі очі, а потім зізналася, що взяла кредит на машину. Ми посварилися, але я ще й виявився винен, що не дав їй грошей! Але їх у мене просто немає. Якщо її подруги мають свої машини, то це не означає, що потрібно влазити в величезні борги і купувати іномарку, та ще й нову.

Не знаю, тепер, що робити. Є трохи грошей у мене на рахунку, я можу погасити її кредит, але не хочу. Не з вредності, а тому, що у нас були плани продати квартиру, додати наші збереження і купити хоча б двокімнатну. Як після цього довіряти дружині? Якби не донька, то подавби на розлучення, чесне слово