Перейти до вмісту

Як покращити стан волосся в домашніх умовах за лічені дні?

Хоча генетика відіграє ключову роль, ваш раціон харчування, погода, забруднення навколишнього середовища та ваш загальний підхід до догляду за волоссям мають вирішальне значення для підтримки волосся в чудовому стані.

Правильні засоби по догляду

Дуже важливо знати свій тип шкіри голови. Обов’язково потрібно використовувати шампунь і бальзам, відповідно до вашого волосся. Слід придбати правильні засоби по догляду. У складі шампунів не повинно бути ПАР, а мають бути кератини і протеїни. Якщо у вас пофарбоване, сухе, ламке волосся, тоді краще вибрати ті засоби, які призначені для забарвленого і пошкодженого волосся.

Сушка феном і випрямлення волосся

Без цього пункту на жаль не обійтись, так як ми всі добре знаємо, що сушка і плойкf дуже шкодять  волоссю. Воно стає ламке, пересушене, без жодного признаку на життя.

Потрібно хоча б на тиждень відмовитися від сушіння волосся феном. Якщо такої можливості немає, то треба відмовитися хоча б від сушіння волосся гарячим повітрям, використовуючи холодне. Також потрібно відмовитися  від стайлінгу і плойки. Тоді вже через тиждень можна помітити, що стан локонів помітно покращився.

Правильне розчісування та розчіска

Після миття волосся не можна його сильно витирати рушником. Слід обмотати голову і почекати, поки волога вбереться.  Розчісувати вологе волосся не рекомендується краще  почекати, поки воно висохне, але якщо дуже потрібно, тоді не забуваємо про спреї для розчісування. Також розчісування треба починати з кінчиків волосся і просуватися далі до коріння.

Олійні обгортання і маски для волосся

Олія допомагає волоссю відновлюватися зсередини. Вона проникає в лусочки. Тому важливо наносити олію на волосся, а потім надіти целофановий пакет, але не забуваємо, що на корені волосся не наносимо олію, відступ має бути 10 см від коренів. Через годину волосся можна вимити. До використання підходять різні олії. Проте найкращими вважаються реп’яхова, рицинова і кокосова.

Маски для волосся можна робити з перервою. Тому за тиждень можна зробити 3 маски для волосся, які допоможуть зволожити, наситити волосся і сприятимуть його відновленню.Все залежить від того, скільки разів на тиждень ви миєте волосся. Хороший ефект дадуть кефірна маска, маска з медом та інші.

Ополіскування волосся

Допоможуть волоссю і ополіскування у відварі трав. Найкраще використовувати ромашу, кропиву, м’яту, календулу. Придбати ромашку,  та інші трави можна в аптеці. Потім необхідно суху траву заварити згідно з інструкцією. Після цього додати у звичайну воду. Якщо після кожного миття волосся обполіскувати їх відварами з трав, то локони будуть виглядати набагато здоровіші, блискучі  і гладкі.

Повністю позбавитися від ламкості волосся за один тиждень не вийде. Однак поліпшити стан волосся при щоденному догляді цілком можливо.

Варто ще пам’ятати, що посічених кінчиків можна позбутись тільки ножицями. Жодний догляд не скріпить розвоєння волосини.