Перейти до вмісту

Як повернути у стосунки теплі почуття?

Ні для кого не секрет, що навіть найсильніші почуття з часом згасають. І річ навіть не у тім, що кохання дає тріщину або у партнерів з’являється недовіра один до одного, просто повсякденні проблеми перетворюють особисте життя на доволі набридливий процес. Обидвоє вже не переймаються романтикою, яка раніше мала сенс, а головною темою для спільних розмов стає побут.

Такі критичні періоди – поширена проблема. Психологи дають поради поради, як підігріти взаємини та повернути почуття.

Перевірте, з ким ви спите у ліжку
Можливо, між вами спить дитина, кіт чи просто лежить подушка. Для дитини має бути поряд окреме ліжечко, куди будете її перекладати під час сну. А ще краще облаштувати дитячу кімнату. Також ні в якому разі не лягайте у різні ліжка, адже важливо спати разом та обмінюватися енергією.

Розмовляйте та слухайте
Проста розмова підтримує теплі відносини. У стосунках пари має бути не тільки телефонна переписка чи перегляд кіно разом, а живий діалог. Під час розмови важливо уважно слухати партнера. Після того, як поставили питання, не думайте, що скажете далі, а слухайте співрозмовника.

Читайте також: У який час доби краще вживати чай?

Цікавтесь, що розповідає партнер, ставте уточнюючі запитання, аби дізнатися ще більше інформації та скоротити відстань між вами. Самі теж розповідайте про свої досягнення, про те, як пройшов день, про що ви мрієте, та як хотіли б провести найближчі вихідні, чи де відпочити.

Не забувайте про тактильний контакт
Обов’язково мають бути присутні обійми, будь-які дотики, ніжні поцілунки у щічку. Дослідження американських вчених довели, що обійми стимулюють вироблення гормону радості окситоцину.

Їжте разом
Коли ви їсте разом, то проводите час одне з одним. Це найголовніше. А ще під час спільної вечері, наприклад, об’єднуються всі вищезгадані пункти. Заведіть таку традицію.

Кожній парі варто мати спільну традицію. Наприклад, танцювати разом зранку, бігати, займатись спортом, практикувати медитацію. Такі речі дуже зближають.

Контактуйте очима
Хоча б раз в день виділіть час та спокійно подивіться одне одному в очі. Не дарма кажуть, що очі – дзеркало душі.