Перейти до вмісту

Як поводяться знаки Зодіаку в побуті

Овен

Овен – невибагливий знак Зодіаку. Він забуває щотижня міняти постільну білизну і протирати пил під мікрохвильовою піччю. Адже йому в своєму будинку і так добре. Головне не чистота, а затишок в ньому.

Найскладніше в побуті для нього – зосередитися на чомусь одному. Зараз цей знак пересуває меблі, а через хвилину вже сів в’язати шкарпетки, бо зовсім випадково із шафи випав клубочок ниток

Телець
Консервативний Телець любить, коли все знаходиться на своїх місцях. До того ж у Тельця ідеальна пам’ять…

– Де моя сорочка? – запитаєте ви у Тельця і він вмить відповість: – Скільки разів тобі говорити, що чисті сорочки у нас на верхній поличці другого шкафчика, розкладені від темнішого відтінку до світлішого, від найбільшої до найменшої. Хіба так важко запам’ятати?…

Тому якщо ви обожнюєте перестановки і не повертати речі на свої місця, навряд чи вам вдасться ужитися з Тельцем.

Близнюки

Близнюки абсолютно ненапряжні в побуті. Цей знак вміє смачно готувати і прибирати. Але буває складний період, коли настає лінь. Тут вже треба перетерпіти. Бо лінь до Близнюків, як наглий друг, приходить у найнесподіваніший момент!

Рак
Товариські Раки дуже люблять повисіти на телефоні. Якщо подзвонить хтось близький, то це наааааадовго. Чи готові ви слухати це все?

Читайте також І ще не забувайте: доля дуже щедра до тих, хто твердо вирішує – бути щасливим.

Лев
Леви не дуже працьовиті, але вони обов’язково “закидають помідорами” того, хто погано прибрав. Така критика дуже дратує.

Діва

Діви дуже люблять новизну, тому тягнуть в будинок будь-яку дрібницю. Позбутися від неї потім буває дуже складно, так як шкода викинути. Пора зав’язувати з цим, а то скоро не буде куди складати 🙂

Терези
Якщо ваш сусід або сусідка по квартирі Терези, то будьте готові виносити сміття самостійно. Вони терпіти цього не можуть.

Скорпіон

“Люблю смотреть, как негры пашут” – це 100% сказав якийсь Скоріпон
Цей знак Зодіаку в побуті намагається проявляти свої лідерські якості. Вони люблять, щоб прибирав хтось інший, а вони тільки перевіряли роботу. У цей час Скорпіони вважають за краще посидіти в смартфоні чи подивитись телевізор. А це дуже дратує прибираючих.

Стрілець
Стрільці – творчі особистості, тому в їхній кімнаті часто буває розгардіяш. Вони вважають за краще прогулятися, а не турбуватися про домашній затишок. В будинку геніїв має бути маленький (насправді – величезний) хаос.

Козеріг

Більшу частину свого часу Козероги проводять в робочій обстановці. Тому біля них накопичується ціле зібрання чашок. Часом навіть не розумієш, де у Козерога береться стільки кухликів (це точно квартира, а не магазин чашок??). Може, потрібно мити відразу?

Водолій
Водолії ще ті чистюлі. Вони прибирають до тих пір, поки все не буде блищати. Цей перфекціонізм також може дратувати. Особливо, якщо ви не звикли мити посуд одразу після прийому їжі. Начувайтеся, якщо Водолій побачить брудну тарілку повз раковину.

Риби

У побуті з Рибами легко. Але є одне “але”. Якщо вам потрібно буде вранці потрапити у ванну кімнату, це буде надто важкезавдання, навіть ми б сказали “неможливе”. Риби ну дуууже люблять приймати ванні процедури, тому іноді засиджуються там досить довго.