Перейти до вмісту

Як правильно доглядати за шкірою рук навесні

Зволоження + живлення + захист

Використовуйте креми з легкою консистенцією і гліцерином, пантенолом, алое і амінокислотами в складі. Ці компоненти відповідають за базове зволоження і регенерацію клітин епітелію. І не забувайте про добову норму води в 1,5 — 2 літри!

Перед виходом на вулицю наносьте захисний крем, який знизить вплив зовнішніх факторів, а на ніч — живильний з жирною формулою і натуральними оліями.

Мийте правильно руки

Мийте руки прохолодною водою, поступово нагріваючи її до теплої. Різкі перепади температур викличуть почервоніння, подразнення, сухість і почервоніння шкіри. Ми також рекомендуємо використовувати рідке мило з вітамінами, живильними елементами і гліцерином, які м’яко очищають і обволікають шкіру.

Читайте також: Знаки Зодіаку, яким у травні зірки подарують грошове блогополуччя

Вітаміни

Сезонний авітаміноз впливає, як на загальний стан організму, так і на шкіру. Лущення, сухість і почервоніння часто є результатом нестачі вітамінів A, B, C і E. Для того, щоб допомогти шкірі відновитися, приймайте вітаміни, скоректуйте свій раціон і вибирайте олії і креми, що містять ретинол і токоферол.

Скраби і пілінги

Скраби та пілінги відлущують мертві клітини шкіри, тонізують її і підсилюють регенерацію. Вибирайте склади з персиковою або абрикосовою кісточкою для дбайливого очищення, а соляні, цукрові або мигдальні для більш грубої шкіри.

Скраби і пілінги не можна застосовувати на пошкодженій шкірі, а також використовувати частіше 1-2 разів на тиждень.