Перейти до вмісту

Як правильно підготуватись до Нового Року

1.Наведіть порядки в своїх шафах, комодах, сумках. Потратьте приблизно дві годинки вашого часу, витряхніть вміст своїх комодів, сумок,  звільніть їх від непотрібних чеків, візиток, буклетів і на місце цього непотрібу прийдуть гроші.

 

2.Запишіть мрії, які хочете реалізувати в прийдешньому році. Визначте, які ваші мрії вже збулись і стали неактуальними, а які  ще треба здійснити. Ставимо цілі, прописуємо намірення- великі та малі.

Читайте також:Смачний та простий рецепт тушкованої капусти

 

3.Аналізуємо стосунки з рідними та близькими. Миримось, дружимо і любимо, стараємось бути терплячими. Не несемо чвари в 2021,а розповсюджуємо любов та тепло.

 

4.По мінімуму негативу у вашому житті. Залишайтесь осторонь пліток, брехні, сварок, необгрунтованої критики.

 

5.Виходимо із зони комфорту. Якщо ви хочете, щоб ваше життя змінювалось в кращу сторону, тоді потрібно прикладати для цього максимум зусиль і показати , що ви готові до змін. Почніть засвоєння нової професії, отримуйте новий досвід, займайтесь саморозвитком, читайте корисну літературу, аналізуйте свої вчинки.

 

6.Робимо висновки.  Чого навчив вас цей рік? Що було для вас найважчим і що найбільше пригнічувало? Там де у вас були проблеми, потрібні зміни, і якнайшвидше.