Перейти до вмісту

Як правильно смажити на вершковому маслі: 3 хитрощі, про які пам’ятають не всі

Деякі вважають смаження не найпростішим способом приготування, тому що для отримання смачних страв доводиться постаратися.

Ще важче отримати ідеальне співвідношення смаку та апетитну скоринку.

Багато господинь люблять готувати на вершковому маслі. Однак цей інгредієнт вимагає правильного підходу та дотримання трьох хитрощів.

Проблема полягає в тому, що через низьку точку димлення вершкового масла з’являється гар, що може зіпсувати страву і звести нанівець всі старання кулінарів.

Правило 50/50

Найбільш легкий спосіб надати страві вершковий аромат полягає у використанні олії та масла одночасно. Для основної смаження беруть рослинну олію. Вершкового масла додають лише один кубик.

 

 

Читайте також: Чоловік вашої мріїї, який же він?

 

 

Швидке обсмажування

Вершкове масло краще додавати при приготуванні страв нашвидкуруч. У такому разі воно не горітиме. Вершкове масло підходить для приготування яєчні та попередньої обсмажування м’яса, щоб надати йому характерної скоринки.

Топлений варіант

Варіант набув значного поширення в індійській кухні. Плюс топленого масла полягає в тому, що воно зберігає вершковий смак, проте відсутня ймовірність появи диму та гару при приготуванні страви.