Перейти до вмісту

Як прежити розтавання з другою половинкою

Розставання з коханою людиною ранить кожного. Однак, можна звести емоційні втрати до мінімуму: психологи з Університету Міссурі придумали працюючу стратегію, завдяки якій можна швидко забути навіть самі тривалі відносини

Два найпоширеніших патерни поведінки при розриві — негативні спогади про колишнього партнера і поступове прийняття неминучого — погано позначаються на психічному здоров’ї людини. Простіше кажучи, ви так чи інакше думаєте про того, про кого думати вже немає ніякого сенсу.

Читайте також:Сперечатися з мамою було безглуздо.Не знала я своїх потреб і бажань. Я жила життям мами, дивилася на світ її очима. 

Також є стратегія, розроблена психологами, виявилася найбільш ефективною і найменш травматичною. Вона досить проста: потрібно всього лише повністю відволіктися від переживань силовими тренуваннями, роботою і вирішенням побутових завдань.

Ясна річ, у такому стані нікому з нас не хочеться займатися ні рутинними справами, ні ходити в спортзал. Проте, саме ці кошти дійсно допоможуть вибратися з трясовини поганих думок швидше всього. Варто спробувати.