Перейти до вмісту

Як розслабитись після важкого дня

*Чимало людей, повертаючись з роботи, відразу вмикають телевізор. Це погано впливає на людину, адже вона миттєво перелаштовується на чужі проблеми, негаразди і переживання. Зовсім інша річ – подивитися хороший фільм у сімейному колі.

 

*Якщо день на роботі видався катастрофою, про яку краще забути, помістіть долоні на обличчя, мізинці – на закриті повіки, вказівні пальці – на вуха. Робіть цю своєрідну процедуру “обніманія” обличчя кілька хвилин – і почнете розслаблятися.

 

*Чудовим засобом від зняття стресу на роботі є прохолодний душ або тепла ванна. Після таких процедур ви відчуєте, як накопичена втома і весь негатив змивається водою. Після водного «очищення» не кидайтеся відразу вирішувати хатні клопоти.

 

*Якщо ви були на ногах весь день, по приходу додому особливо приємно буде лягти на підлогу або на ліжко і підняти ноги вгору, притуливши їх до стіни. Кров таким чином вiдтече назад, до серця. Також ця вправа допомагає запобігти варикозному розширенню вен.

 

* Прийміть ванну. Особливо корисна і приємна ця процедура з морською сіллю. Для зняття стресу можна додати у ванну пару крапель лавандового масла. І запалена свічка додатково урізноманітнить ваше релаксаційний процес.

 

 

Читайте також Як колір вашого одягу впливає на вас

 

* Випийте чашку чаю. Добре з метою розслаблення підійдуть трав’яні чаї: ромашка, меліса, лемонграсс, вербена.

 

*Масаж – ідеальний спосіб розслабити м’язи і відчути себе немов заново народився. Масаж – відмінний спосіб зігнати стрес. Радуйте себе цією процедурою хоча б раз на місяць.

 

6. Йога. Особливо для відновлення фізичного та душевного балансів підійде “дитяча” поза йоги. Встаньте на коліна, сядьте на п’яти, видихніть, ляжте так, щоб живіт був під стегнами, голова – на підлозі, руки витягнуті уздовж ніг, долонями вгору (як на фото до цього матеріалу).

 

 

* Увімкніть медитаційну музику і слухайте її протягом півгодини. З маси заспокійливих мелодій виберіть те, що підходить саме вам, – будь то спів птахів або шум хвиль.