Перейти до вмісту

Як справити хороше перше враження

Природність

Поводитися природно — означає показати співрозмовнику або аудиторії свою справжню суть. Тобто, якщо ви злегка неорганізована людина, не намагайтеся справити враження педанта. А ось, що ви можете зробити — це показати, що ви працюєте над собою, щоб позбутися цього недоліку.

Щоб справити на іншу людину найбільш сприятливе перше враження, намагайтеся підкреслити ваші сильні сторони та применшити слабкі. Але для того, щоб у вас це вийшло, спершу потрібно їх виявити.

Читайте також  Яке перше враження справляє кожен знак зодіаку

Чесність

Навряд чи хтось зможе повністю довіритися, якщо ви не будете чесні при першій зустрічі. Якщо, бажаючи справити на когось гарне враження, ви брешете або приховаєте якусь інформацію, то самі копаєте собі яму. Рано чи пізно правда все одно випливе назовні, так до того ж, ви ще й принесете у своє життя стрес, намагаючись підтримувати брехню.

Так що довіряйте собі, довіряйте іншим людям і довіряйте життю. І, повірте, завжди краще сказати, що ви не готові говорити на певну тему, тому що недостатньо знаєте, чим виставити себе клоуном, який наводить «факти», висмоктані з пальця на ходу.
Краще одразу визнати, що ви злегка переживаєте, ніж вдавати фальшиву впевненість, під якою чітко видно напруженість. Ви не повинні прикидатися ким-небудь. Якою б не була ситуація, ви вийдете чистими з води, якщо будете чесні.

Прямолінійне спілкування

Завжди чітко уявляйте, яке повідомлення ви хочете донести до аудиторії або співрозмовника. Якщо запитали — відповідайте співрозмовнику зрозуміло та чітко, не відволікаючись і не змінюючи тему. А ще намагайтеся не надто вдаватися в нудні подробиці та не перетворювати діалог на монолог. Пам’ятайте про те, що перша розмова залишає у співрозмовників куди краще враження, якщо це буде динамічний обмін репліками та думками.

Уміти спілкуватися з людьми — це дуже важливе мистецтво. Не варто автоматично припускати, що ваші ідеї зрозуміють саме так, як ви того хотіли. А ще не варто відмовчуватися. Якщо ви так чините, то “кричите” про свою невпевненість, а вам це не потрібно?

Починаючи будь-які нові стосунки, будьте простими та зрозумілими. Ці стосунки ви починаєте з нуля, а отже, у вас є можливість почати писати чітким і красивим почерком. Стосунки, побудовані на простій, але гарній основі, тримаються набагато довше.