Поради

Як справити хороше враження на першому побаченні

Запізнення – прерогатива жіноча

В будь-якому випадку запізнюватися на будь-яку зустріч не етично, тим більше на побачення. Та в житті різні є випадки, які від нас інколи не залежать. Дівчині дозволяється трішки спізнитися, на відміну від мужчини. Та все ж таки, зловживати цим не потрібно та не виховано. Якщо ви все ж таки спізнилися, то допускається хвилин 10 не більше. Якщо у вас виникли досить серйозні обставини зателефонуйте і попередьте про те, що ви запізнитися або перенесіть зустріч.

Оплата рахунку за домовленістю

Всі ми знаємо, що оплачує завжди мужчина за даму. Та не забуваємо, що є інші варіанти. Якщо вам зручно ви можете запропонувати оплатити рахунок самій за себе. Дівчина теж має право так вчинити і в цьому немає ніякого приниження перед партнером. Також це залежить від ваших обоїх поглядів на цю ситуацію. На початку зустрічі ви це питання може узгодити, щоб потім не було суперечок. Та варто пам’ятати про те, що ви на побаченні і не варто замовляти надто дорогі страви, скромність вам тільки на руку. Якщо ви будете весь час з повним ротом, то часу на спілкування зовсім не вистачить.

Побачення в ресторані не – завжди хороший тон

Часто мужчини хочуть показати свій весь достаток в один раз, та розпалити вогонь у серці. Тому часто запрошують в дорогий заклад. Але, якщо ви знайомі досить мало часу, то це може бути не досить правильним рішенням. Дівчина може це сприйняти не так, якби вам хотілося. Це може виглядати, що ви зобов’язуєте дівчину віддячити вам у відповідь.

Краще для першого побачення вибрати місце просте та комфортне, але ж не пафосне та дуже дороге. Ви можете сходити в театр на виставу, або ж прогулятися парком і можливо вечір кіно, якщо дівчина не проти. Ви зможете більше спілкуватися та дізнаватися один про одному. Якщо ви вибрали кіно, то після зможете обговорити фільм та дізнатися про вподобання один одного, що саме вам сподобалося та що вам близько до душі.

Читайте також: Лист батькам, які втомилися. Останній раз

Квіти це – необов’язковий ритуал

Дівчата не потрібно сприймати це категорично, якщо ваш мужчина прийшов без квітів. В цьому немає нічого дивного, не усі це люблять є різні чоловіки, хтось любить дарувати а хтось вважає, що на першому побаченні не варто. Також не мало важливо де відбуватиметься ваше побачення. Якщо у кафе тоді ви зможете поставити у вазу квіти, якщо ви гулятимете по парку то вам буде незручно. Мужчини, якщо ви даруєте дамам квіти, то робіть це після побачення, щоб одразу дівчина поставила їх дома.

Відкладіть мобільний телефон під час побачення

В нашому часі зараз всі з мобільними телефонами. Та, якщо ж ви прийшли на зустріч не потрібно весь час відповідати на смс та дзвінки, це не етично по відношенню до вашого партнера. Це відноситься до обох сторін. Під час зустрічі відкладіть телефон та розчиніться повністю в спілкуванні з партнером. В крайньому разі, якщо вам мають подзвонити по важливій справі, тоді відповідайте на звінок швидко та чітко. Або вийдіть на пару хвилин та вирішіть своє питання не в присутності партнера.

Жінку потрібно провести до під’їзду

Переважно на побачення ходять у вечір. Тож чоловік має доставити дівчину та переконатися, що вона безпечно добралася додому. Натякати дівчині, щоб зайти на чашку чаю не варто, це поганий тон і обернеться скоріш за все поразкою. Це розцінюватимеся як вульгарна та неприпустима поведінка. Звичайно, якщо дама сама проявить бажання, і запросить вас ненадовго на чашку гарячого чаю. В кінці побачення мужчина має перший сказати, що напиши або подзвонить . Часто зустрічається фраза «зідзвонимось» так не варто говорити. Варто вказати точний час, наприклад завтра ввечері, або зранку.